Firma » Bankowość

Alior Bank poszuka startupów na Impact’18

Promocja nowego programu akceleracyjnego Alior Bank Startup Accelerator, możliwość rozmowy z liderami innowacji oraz wyjątkowa agenda – to tylko kilka powodów, dla których Alior Bank dołączył do grona partnerów Impact’18. Bank poszuka startupów do współpracy nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań.

Przedstawiciele Alior Banku pojawią się w ICE Kraków Congress Centre, gdzie już jutro rozpoczyna się Impact’18 – jedna z największych konferencji technologicznych w Polsce. Dla młodych przedsiębiorców będzie to doskonała okazja, by wysłuchać prelekcji ekspertów, zapytać o interesujące ich kwestie, a przede wszystkim – dowiedzieć się więcej na temat Alior Bank Startup Accelerator. 

 

- Alior Bank od lat jest aktywnym uczestnikiem środowiska startupowego, będąc tam, gdzie jego uczestnicy. Takim wydarzeniem, które integruje młodych przedsiębiorców i biznes, jest również Impact. W tym roku zdecydowaliśmy się przybliżyć jego uczestnikom nasz program akceleracyjny i zachęcić ich do budowania z nami rozwiązań wykorzystujących nowe technologie i idące za nimi zmiany regulacyjne – komentuje Kamila Wincenciak, menedżer ds. współpracy z FinTechami, koordynatorka Programu.

 

Alior Bank Startup Accelerator potrwa 15 tygodni. W tym czasie uczestnicy wezmą udział m.in. w mentoringu oraz szkoleniach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów Alior Banku i Huge Thing, partnera programu. Ponadto, bank udostępni uczestnikom API Sandbox, czyli specjalne środowisko testowe, w którym udostępnione będą usługi związane m.in. z dyrektywą PSD2. Startupy zakwalifikowane do programu będą mogły również skorzystać z dofinansowania w wysokości nawet 150 tys. zł.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UPR
http://ketchum.com/warsaw

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »