Rozrywka i wypoczynek » Sport

Aluprof wspiera tenisowe mistrzostwa architektów

Dopiero co opadł pył na kortach Rolanda Garrosa w Paryżu, a przed nami kolejna porcja sportowych emocji. W oczekiwaniu na turniej Wimbledon nasi rodzimi architekci zmierzą się w XXIII Mistrzostwach Polski Architektów w tenisie.Od 7 do 9 czerwca w poznańskim Kortowo Tennis Club odbędą się Mistrzostwa Polski Architektów w Tenisie. W rozgrywkach udział weźmie 90 architektów z najlepszych biur w całym kraju. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem i renomą, co sprawia, że z roku na rok bierze w niej udział coraz większa liczba sportowców.

Firma Aluprof bardzo ceni sobie ścisłą współpracę z architektami, dlatego została sponsorem  tegorocznego turnieju. Nieformalne spotkania pozwalają nam lepiej poznać ludzi z którymi zazwyczaj pracujemy przy budowie nowych obiektów. Takie relacje ułatwiają nam porozumienie się na stopie zawodowej, ponieważ wiemy w jaki sposób dana osoba myśli i komponuje swoje budynki. Relacje te uważamy za bezcenne. Bardzo się cieszymy, że w tym roku udało nam się zostać sponsorem turnieju – mówi Małgorzata Wojtasik, Dyrektor Handlowy Aluprof S.A.

Mistrzostwom towarzyszą liczne konkursy i spotkania ze specjalnymi gośćmi Równolegle prowadzone będą także zajęcia z Akademii Tenisa dla początkujących.

Aluprof PRESS BOXRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »