Firma » Biznes

Aluprof z Perłą Polskiej Gospodarki

Aluprof z Perłą Polskiej Gospodarki
Zobacz więcej zdjęć »
Aluprof S.A. znalazł się na 11 miejscu kategorii Perły Duże w X edycji rankingu Perły Polskiej Gospodarki. Jednocześnie firma uplasowała się na 21 miejscu w kategorii perły sektora przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych.W zestawieniu udział wzięło 100 nominowanych najbardziej efektywnych oraz najbardziej skutecznych firm, które z wykorzystanych zasobów pracy i kapitału potrafią osiągnąć największe efekty. Aluprof tytuł Dużej Perły Polskiej Gospodarki otrzymał już po raz drugi , w ubiegłym roku uplasował się na 13 pozycji.     

    - Jest nam niezmiernie miło, że w Rankingu Pereł Polskiej Gospodarki po raz kolejny doceniono działalność firmy Aluprof. To dowód, że realizowana przez nas strategia rozwoju, skoncentrowana na osiągnięciu silnej pozycji zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych przynosi pozytywne efekty. Wyróżnienie to w sposób obiektywny potwierdza jakość i model biznesowy marki Aluprof oraz motywuje nas do dalszej, konsekwentnej realizacji planów rozwoju Spółki” – powiedział Tomasz Grela Dyrektor Generalny, Prezes Zarządu Aluprof.
    
Kryteriami rankingu były: procentowy wzrost przychodów ze sprzedaży, rentowność obrotu, ogólny poziom zadłużenia, stopę zwrotu na aktywach, stopę zwrotu na zainwestowanym kapitale, łączną produktywność kapitału ludzkiego oraz wydajność pracy. Suma punktów uzyskanych za spełnienie tych warunków pozwoliła na obiektywny wybór pereł polskiej gospodarki. Honorowy patronat nad tym prestiżowym przedsięwzięciem objęli: wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak oraz prezes Polskiej Akademii Nauk prof. Michał Kleiber.


Aluprof PRESS BOXRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »