Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Ambasador Fabryki Przyjemności wybrany!

Ambasadorem Fabryki Przyjemności został Paweł Mańka, który już w sierpniu wyruszy w podróż do najdalszych zakątków świata. Swoje przygody Paweł będzie opisywał na blogu, a filmy i zdjęcia z jego udziałem, będą dostępne w sieci.Z okazji 160-tych urodzin firma Wedel, poszukiwała Kandydata na stanowisko Ambasadora Fabryki Przyjemności. Rekrutacja trwała od 2 maja do 20 czerwca 2011 roku. Szansę miał każdy, kto nakręcił swój film CV w formie video i zgłosił aplikację.

Spośród prawie 800 zgłoszeń, została wyłoniona pięćdziesiątka, która zastała zaproszona do siedziby firmy Wedel. Podczas spotkań kandydaci wykonywali zadania, w których mogli zaprezentować umiejętności pracy zespołowej, szybkość działania, kreatywność i inne cechy. Do ostatniego etapu rekrutacji zakwalifikowało się 10 osób, które odbyły indywidualne spotkania z profesjonalnym  jury, do którego zaproszenie przyjęła również przedstawicielka mediów, Dorota Wellman. Po burzliwych obradach komisji rekrutacyjnej, Ambasadorem Fabryki Przyjemności został Paweł Mańka. To 24 – letni informatyk, pasjonat podróży, którego marzeniem była wyprawa camperem przez świat. Poprzez pracę jako Ambasador zrealizuje swoje plany, ponieważ do jego obowiązków będzie należało reprezentowanie firmy E.Wedel, podczas wizyt w różnych zakątkach świata.

Paweł będzie odwiedzał najbardziej odległe miejsca na Ziemi, między innymi: Paryż, Nowy Jork, Rio De Janeiro, Sydney, Tokio czy wyspy Bora Bora i Madagaskar. Zadaniem Ambasadora będą kontakty z mieszkańcami tych krajów oraz częstowanie ich czekoladowymi smakołykami Wedla. Kolejnym obowiązkiem będzie dokumentowanie podróży oraz reakcji ludzi z całego świata, na nieznane im do tej pory, czekoladowe przysmaki od Wedla.

Pracodawca, w ramach 3-miesięcznego kontraktu, zapewnia Ambasadorowi komfortowe warunki podróży, zakwaterowanie oraz miesięczne wynagrodzenie w wysokości 10 000 złotych brutto.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i czekamy na relacje z podróży.Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »