Firma » System prawny

Amber Gold pozywa KNF

Amber Gold pozywa KNF
Zobacz więcej zdjęć »
W związku z zamieszczeniem przez KNF informacji o Amber Gold na liście ostrzeżeń publicznych, do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie złożone zostały pozwy przeciwko KNF. Aktualnie przed WSA w Warszawie toczą się dwa postępowania, w których stroną skarżącą jest Amber Gold.

Spór między KNF a Amber Gold w kwestii zamieszczenia spółki na liście ostrzeżeń publicznych trwa od grudnia 2009 r.

Przez wiele miesięcy urzędnicy KNF nie potrafią jednoznacznie wskazać przepisów prawa na podstawie których prowadzona jest lista ostrzeżeń. KNF nie jest również w stanie podać tego jakie są kryteria zamieszczania firm na liście oraz kto takie decyzje podejmuje i w jaki sposób. Jednocześnie w oficjalnej korespondencji KNF nie jest w stanie wskazać zastrzeżeń do spółki oraz przepisów prawa, które według KNF spółka przekroczyła w wykonywaniu swojej działalności. W związku z tym, spółka wniosła pozew przeciw KNF do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie.

Więcej o sprawie:
http://www.blog.ambergold.com.pl/amber-gold/amber-gold-pozywa-knf

AMBER GOLD
PRESS BOXRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »