Firma » Finanse

Amber Gold rozdaje 1 kilogram złota!

Amber Gold rozdaje 1 kilogram złota!
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji otwarcia pierwszej placówki w Gdańsku firma Amber Gold uruchamia nową promocję "Rozdajemy 1 kilogram złota". W ramach promocji Amber Gold rozda swoim Klientom 1 000 sztabek złota.

Każdy Klient, który zamówi Lokatę w złoto PROMOCJA otrzyma 1 gr. sztabkę złota o próbie 999,9 gratis. Lokata posiada atrakcyjne oprocentowanie 10% w skali roku bez podatku Belki. Kwota lokaty wynosi 5 000 zł, okres lokaty 12 miesięcy.

Dodatkowo oprócz sztabki złota za założenie lokaty, każdy Klient biorący udział w promocji, będzie mógł otrzymać więcej dodatkowych sztabek złota.
Więcej na: www.rozdajemyzloto.pl

Nowa placówka

Nowa promocja została uruchomiona z okazji otwarcia pierwszej placówki w Gdańsku. Nowa placówka mieści się na ul. Stągiewnej 11 w Gdańsku. Do końca roku firma Amber Gold planuje uruchomienie dwóch kolejnych placówek w Warszawie i Krakowie.

Powstaną także placówki partnerskie, na początek w Bydgoszczy i Toruniu. Produkty Amber Gold dostępne są również za pośrednictwem ponad 320 przedstawicieli na terenie całego kraju.
Z okazji uruchomienia pierwszej placówki Amber Gold, oprócz nowej promocji, przygotował dla swoich Klientów szereg atrakcji i konkursów.

Więcej na: www.ambergold.com.pl/pl/nowosci/aktualnosci/pierwsza_placowka_Amber_GoldRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »