Rozrywka i wypoczynek » Święta

Andrzejkowa Noc Basenów w Termie Bukovina

Zbliża się noc pełna wróżb, czarów, a przede wszystkim dobrej zabawy. W ramach tegorocznych andrzejek Terma Bukovina zaprasza na Noc Basenów. W sobotni wieczór, z 1 na 2 grudnia, bukowiańskie baseny termalne wypełni doskonała muzyka i… magia.

Według tradycji w imieniny Andrzeja panny mogą poznać przyszłość, a nawet spotkać wybranka swojego serca. Ten wyjątkowy wieczór to także czas hucznej zabawy przed nadejściem adwentu. W tym roku wszyscy ci, którzy odwiedzą Bukowinę Tatrzańską, będą mieli okazję świętować w sposób nietypowy, czyli zamienić gorący wosk na ciepłą wodę termalną, wieczorowy strój na strój kąpielowy, a salę balową na… Termę Bukovina.

 

Już w sobotę (1 grudnia), podczas Andrzejkowej Nocy Basenów, bukowiańskie baseny termalne zamienią się w największy wodny klub muzyczny w Polsce. Od godz. 22.00 do godz. 1.00 do dyspozycji gości będą baseny wewnętrzne i zewnętrzne, a także strefa saun. Cały kompleks oświetlą lasery. O najlepszą muzykę i zabawę na wodnym parkiecie zadbają profesjonalni DJ-e.

 

Dodatkowo na gości czeka specjalny pokaz iluzjonisty Jędrzeja Bukowskiego – uczestnika wielu programów telewizyjnych i autora oprawy artystycznej najważniejszych wydarzeń w Polsce oraz za granicą – mówi Piotr Kuchta, Prezes Zarządu Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego Sp. z o.o. – Podczas staranie wyreżyserowanego i niezwykle emocjonującego show przeniesiemy się więc do świata magii.

 

Bilety na Noc Basenów dostępne są w cenie 55 zł, natomiast wszyscy Andrzeje mogą wziąć udział w świętowaniu swoich imienin w Termie Bukovina za symboliczne 5 zł. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja 9.90 PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »