Firma » Biznes

Apexim AB Solidnym Pracodawcą Roku 2013

Apexim AB Solidnym Pracodawcą Roku 2013
Zobacz więcej zdjęć »
Zielonogórski Apexim AB, właściciel sieci stacji paliw zlokalizowanych przy zachodniej granicy Polski, został uhonorowany nagrodą Solidnego Pracodawcy Roku 2013 Ziemi Zachodniej.
Kapituła jednego z najbardziej prestiżowych, ogólnopolskich projektów w dziedzinie zarządzania kapitałem ludzkim doceniła starania firmy w zakresie rozwoju zawodowego i wspierania pracowników.

Apexim AB został docenionyza prowadzoną politykę personalną oraz wspieranie wszechstronnego rozwoju zawodowego pracowników nagrodą Solidny Pracodawca Roku 2013 Ziemi Zachodniej. Jury konkursu doceniło działania firmy obejmujące system szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, motywacyjny system wynagrodzeń, stawianie pracownikom wyzwań w zakresie realizacji zadań o coraz większym stopniu odpowiedzialności, system dodatków pozapłacowych oraz pakiet świadczeń socjalnych. Wzięto także pod uwagę założoną przez Apexim AB Grupę OPP „Pomoc potrzebującym im. Adama Baranowskiego", która realizuje cele charytatywne firmy jako jednostka organizacyjna Fundacji Sedeka. Grupa jest prowadzona i nadzorowana przez pracowników Apexim AB i powstała, aby uczcić pamięć o pierwszym prezesie i założycielu firmy.
„Tytuł Solidny Pracodawca Roku 2013 to dla Apexim AB ważne wyróżnienie. Potwierdza ono, że podjęliśmy właściwe decyzje strategiczne dotyczące zmianfunkcjonowania naszej firmy.Kadra zarządzająca Apexim AB to w przeważającej części młody zespół z nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Jesteśmy otwarci na nowe koncepcje i niestandardowe pomysły. Praca w naszej firmie jest wymagająca, ale również bardzo ciekawa. Pracownicy są dla nas cenną wartością, gdyż wiemy, że to właśnie od nich zależy nasz sukces na rynku" - powiedział Sebastian Witecki, Dyrektor Zarządzający Apexim AB.

Apexim AB został uhonorowany w XI edycji konkursu Solidny Pracodawca Roku, który jest jednym z najbardziej prestiżowych ogólnopolskich projektów w dziedzinie zarządzania personelem. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, szczególnie tych, którzy promują najciekawsze rozwiązania z zakresu HR.Program powstał przede wszystkim po to, by wyłonić, uhonorować oraz promować podmioty gospodarcze cechujące się wzorcową polityką personalną, przekładającą się na jakość produktów i usług świadczonych na polskim rynku. Kryteria, jakimi organizator programu kieruje się przy wyborze laureatów to: warunki pracy, respektowanie przepisów BHP i prawa pracy, terminowość wypłaty wynagrodzeń,warunki socjalne, ścieżka rozwoju zawodowego, opinie na temat firmy oraz dynamika zatrudnienia na przestrzeni ostatnich lat.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »