Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Apis Orange Stem Cells skoncentrowany eliksir przeciwstarzeniowy pod oczy z komórkami macierzystymi

Apis Orange Stem Cells skoncentrowany eliksir przeciwstarzeniowy pod oczy z komórkami macierzystymi
Zobacz więcej zdjęć »
Kosmetyki serii profesjonalnej marki APIS NATURAL COSMETICS zaliczane są do kosmetyków najnowszej generacji. Połączenie tego, co najlepsze w naturze z nowoczesną technologią, pozwoliło marce stworzyć produkty skuteczne, bezpieczne dla skóry i przyjemne w codziennym stosowaniu.

 Od początku powstania firmy priorytetem w produkcji była najwyższa jakość oddawanego w ręce klientów produktu, dlatego technologie w APIS NATURAL COSMETICS opracowywane są od podstaw i  stanowią połączenie najlepszych naturalnych składników z najnowszymi osiągnięciami biotechnologii i kosmetologii. Tak powstała także seria produktów Orange Stem Cells, oparta niezwykłych właściwościach komórek macierzystych z pomarańczy.

Orange Stem Cells skoncentrowany eliksir przeciwstarzeniowy z komórkami macierzystymi z pomarańczy CITRUSTEMto innowacyjne serum pod oczy, stworzony na bazie komórek macierzystych z doskonale znanych w kosmetyce pomarańczy. Komórki te zawierają aminokwasy, kwasy organiczne, cukry, peptydy i proteiny, wykazujące doskonałe właściwości regeneracyjne, wygładzające i odmładzające. Skóra wokół oczu jest bardzo podatna na podrażnienia; to także w jej obrębie najszybciej widać oznaki zmęczenia czy starzenia się naskórka. Dzieje się tak, ponieważ w tych rejonach jest ona bardzo cienka, a brak gruczołów łojowych w obrębie oczu prowadzi do szybszego przesuszania się skóry, a co za tym idzie – powstawania zmarszczek mimicznych, tzw. kurzych łapek. CITRUSTEM™  reorganizuje i przywraca gęstość strukturze skóry właściwej, zwiększając syntezę składników tworzących matrycę pozakomórkową. Lepiej zbudowana skóra właściwa przekłada się na regularną i wyraźną mikrorzeźbę, dzięki czemu odzyskuje ona swoją gładkość i jedwabisty dotyk. Skóra wygląda na odnowioną, zmarszczki są zredukowane i poprawia się jej ogólna kondycja, w efekcie zaś wygląda zauważalnie młodziej. Orange Stem Cells skoncentrowany eliksir przeciwstarzeniowy pod oczy z komórkami macierzystymi z pomarańczy CITRUSTEM odnawia skórę wokół oczu, redukując zmarszczki i zwiększając elastyczność. Produkt zmniejsza obrzęki i cienie, a także skutecznie poprawia kontur i kondycję delikatnej skóry wokół oczu.

O skórę wokół oczu warto dbać już od 20. Roku życia, oczywiście dobierając kosmetyki, odpowiednie do wieku. Orange Stem Cells skoncentrowany eliksir przeciwstarzeniowy pod oczy z komórkami macierzystymi z pomarańczy CITRUSTEM™ przeznaczony jest dla skóry dojrzałej, wymagającej kompleksowego nawilżenia i regeneracji z uwagi na upływ czasu i naturalne procesy starzenia.

 

www.apis-sklep.pl

www.apiscosmetics.pl

 

Producent: APIS Natural Cosmetics

Linia produktowa: Orange Stem Cells

Produkt:  Apis Orange Stem Cells skoncentrowany eliksir pod oczy - 30 ml

 

Sugerowana cena: 35 zł

 

Kontakt ze strony agencji:

Senior PR manager Kamila Nowakowska

kamila@toktok.com.pl, tel.: +48 668 772 338

 

*APIS NATURAL COSMETICS to rodzinna firma od 26 lat produkująca wyjątkowo skuteczne, wielofunkcyjnie działające, naturalne kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, przeznaczone zarówno dla profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, jaki i do wysoce skutecznej pielęgnacji w domu. Od początku powstania firmy priorytetem w produkcji była najwyższa jakość oddawanego w ręce klientów produktu, dzięki czemu kosmetyki marki są od wielu lat znane i cenione w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych oraz przez konsumentów detalicznych. Technologie w APIS NATURAL COSMETICS opracowywane są od podstaw i  stanowią połączenie najlepszych naturalnych składników z najnowszymi osiągnięciami biotechnologii i kosmetologii. APIS NATURAL COSMETICS  jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła produkcję kosmetyków na bazie minerałów z Morza Martwego, które dostarczają skórze tylko najlepsze pierwiastki gwarantując skuteczne spektrum działania. Kosmetyki dostępne są w dwóch kategoriach- detalicznej, skierowanej do indywidualnego odbiorcy  i profesjonalnej, skierowanej dla gabientów kosmetycznych i SPA. W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie biochemii i biologii APIS NATURAL COSMETICS ściśle współpracuje z placówkami naukowo-badawczymi. Wysoką skuteczność kosmetyków potwierdzają badania prowadzone przez doświadczonych dermatologów i kosmetologów. Cyklicznie prowadzone testy kosmetyków pozwalają utrzymywać ich jakość na najwyższym poziomie kusząc jednocześnie atrakcyjną ceną. Firma produkuje kosmetyki najnowszej generacji, jej misją jest szacunek dla natury a pasją najnowsze osiągnięcia nauki. Priorytetem firmy jest zadowolenie klientów, którzy od lat stosując produkty Apis doceniają ich skuteczność i znaczenie dla urody. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »