Firma » Reklama

Aplikacje online?

Strona sieci web dla każdej, nawet niewielkiej firmy czy organizacji to dziś "oczywista oczywistość". Wyzwaniem staje się dziś posiadanie aplikacji na iPhone`a.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Strona sieci web dla każdej, nawet niewielkiej firmy czy organizacji to dziś "oczywista oczywistość". Wyzwaniem staje się dziś posiadanie aplikacji na iPhone`a. Co zrobić jednak mają niewielkie firmy, których nie stać na zlecenie wykonania aplikacji "iPhonowej" specjaliście? Można spróbować wykonać taką aplikację samemu, dużo taniej. Niemożliwe?

Jak donosi serwis komorkomania.pl - "Swebapps", to usługa umożliwiająca stworzenie onlinowo aplikacji na iPhone'a za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką. Nie trzeba do tego znać się na programowaniu, nie trzeba wklepywać ręcznie ani jednej linijki kodu. Za pomocą predefiniowanych elementów wprowadzania własnej treści można uzyskać własną, prostą aplikację, którą zarządzanie odbywa się w czasie rzeczywistym. Wszelkie zmiany w zakresie treści, wprowadzone do panelu administracyjnego, aktualizowane są w ciągu kilku minut.
Hosting, kosztuje 25$ miesięcznie, a pojedynczy moduł aplikacji (maksymalnie może być ich 8) - 50$. Dodatkowo AppTracker pozwala na monitorowanie ilości pobrań aplikacji przez użytkowników iPhone'a.
Wyrażamy zgodę na przedruk całości artykułu lub jego części z podaniem linku MojaKampaniaSMS.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SerwerSMS.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »