Gospodarka » Przemysł

APS S.A. Gazelą Biznesu 2013

APS S.A. Gazelą Biznesu 2013
Zobacz więcej zdjęć »
Białostocka spółka Automatyka Pomiary Sterowanie S.A. po raz kolejny znalazła się w gronie najbardziej dynamicznych firm w rankingu Pulsu Biznesu – Gazele Biznesu 2013.

Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Ranking Pulsu Biznesu przygotowywany jest w oparciu o informacje wywiadowni gospodarczej Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. APS S.A. zdobyła tytuł już po raz czwarty.

- Cieszymy się , bo „Gazele” to znana marka i bardzo prestiżowe wyróżnienie – mówi Bogusław Łącki, prezes APS S.A. – Ale nie tylko  - to też sygnał dla klientów, że współpraca z nami nie niesie za sobą większego ryzyka, że jesteśmy stabilni i rozwojowi.

Najwyższe miejsca w tegorocznej edycji zajmują przedsiębiorstwa, które w roku 2012 wykazały największy wzrost obrotów w stosunku do roku 2010. Ta dynamika obrotów w przypadku APS S.A. wyniosła – jak wynika z zestawienia  prawie 117 proc. Przychody za 2012  r. APS S.A. też są duże - 21,5  mln zł.

 - Już sam fakt, że spełniliśmy warunki rankingu jest dla nas niezmiernie ważny, bo lata 2010 - 2012 to trudny czas walki o nowe zlecenia w czasach osłabienia gospodarczego oraz wdrażania wykonanych inwestycji w spółce – mówi prezes Łącki. - Jestem dumny z osiągnięć naszych pracowników z klasą pokonujących przeciwności, co doskonale rokuje na przyszłość.

Według przedsiębiorców, których firmy zostały wyróżnione w dotychczasowych edycjach rankingu przyznanie tytułu Gazeli Biznesu daje różnorakie, wymierne korzyści. Z jednej strony pokazuje, że przedsiębiorstwo jest w doskonałej kondycji, z drugiej, że cieszy się  większym zaufaniem kontrahentów, klientów i instytucji finansowych.

APS S.A. ma swoim koncie wiele prestiżowych nagród i tytułów, m.in. „AMBASADOR BIZNESU – PODLASIE 2010”, Gazele i Gepardy Biznesu, Efektywna Firma w konkursach promujących i wspierających najbardziej dynamiczne i efektywne polskie przedsiębiorstwa. Firma wielokrotnie zdobyła tytuł lidera w ogólnopolskiej edycji konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju, regularnie też zwycięża w regionalnych edycjach tego konkursu, a także w rankingu „Innowacje” Kuriera Porannego na najbardziej innowacyjną firmę województwa podlaskiego. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Masz-Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »