Firma » Biznes

Apsys Polska zarządcą Europy Centralnej

Apsys Polska zarządcą Europy Centralnej
Zobacz więcej zdjęć »
Apsys Polska został wybrany przez Standard Life Investments na zarządcę Europy Centralnej. Centrum handlowe zlokalizowane w Gliwicach jest 22. obiektem handlowym w portfolio zarządczym firmy ApsysPolsa S.A.

Z dniem 15 lipca 2015 roku spółka Apsys Polska objęła zarządzanie centrum handlowym Europa Centralna w Gliwicach. To drugi obiekt handlowy, po Galerii Gniezno, który fundusz Standard Life Investments przekazał w zarządzanie Apsys Polska. Dzięki nowemu kontraktowi łączna powierzchnia handlowa, którą zarządza Apsys Polska, powiększyła się o 67 000 m2 i wynosi obecnie ok. 800 000 m2. Zakres zadań powierzonych Apsys obejmuje: zarządzanie nieruchomością, wynajem powierzchni handlowych, zarządzanie umowami najmu oraz marketing.

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni i zaszczyceni uzyskaniem mandatu zarządczego w Europie Centralnej. Rozszerzenie naszego portfolio o dwudzieste drugie centrum jest konsekwencją systematycznej realizacji naszej strategii rozwoju. Jednocześnie umacniapozycjęApsys jako lideraw dziedzinie zarządzania centrami handlowymi. To dla nas wielkie wyzwanie. Wykorzystamy całąwiedzę oraz know-how zespołu Apsys, aby zapewnić Centrum Handlowemu Europa Centralna efektywne i sprawne zarządzanie dzięki skutecznej strategii biznesowej oraz marketingowej” – mówi FabriceBansay, Prezes Apsys Polska.

 

Centrum Handlowe Europa Centralna to jeden z największych obiektów komercyjnych w Polsce, którego otwarcie nastąpiło w marcu 2013 roku. Europa Centralna o powierzchni handlowej 67 000 m2 składa się z parku handlowego mieszczącego wielkopowierzchniowe sklepy m.in. Saturn i Castoramę oraz galerii handlowej oferującej szeroki asortyment towarów i usług. Do grona najemców Europy Centralnej należą także: hipermarket TESCO Extra, Jula, Jysk, RTV Euro AGD, SMYK Megastore, Reserved, H&M, Cubus, Lindex, Cropp, House, Empik, Super-Pharm i wiele innych.

 

Apsys jest globalnym operatorem w branży centrów handlowych obecnym w Polsce od 1996 roku. W Polsce Apsys zarządza 22 centrami handlowymi zlokalizowanymi w 15 największych miastach; ich całkowita powierzchnia najmu wynosi obecnie ok. 800 000m2. Obecnie spółka prowadzi prace budowlane swojego nowego flagowego projektu powstającego w Poznaniu, który będzie jedną z największych tego typu nowoczesnych powierzchni handlowo-rozrywkowych w Polsce. Jest to zarazem największa inwestycja w sektorze retail prowadzona obecnie w Europie Centralnej. Więcej informacji na www.apsysgroup.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »