Dom » Nieruchomość

Apsys Polska zarządcą kolejnych 4 centrów handlowych

Apsys Polska zarządcą kolejnych 4 centrów handlowych
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Apsys Polska została wybrana przez Aerium na zarządcę czterech centrów handlowych zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Toruniu. Obecnie Apsys zarządza już osiemnastoma centrami handlowymi w Polsce.
Apsys Polska, lider wśród operatorów centrów handlowych, powiększa grono zarządzanych obiektów o 4 nowe centra: „Galeria Bemowo" w Warszawie, „Czyżyny" w Krakowie, „Guliwer" w Łodzi i „Bielawy" w Toruniu. Firma przejmie zarządzanie tymi obiektami w drugiej połowie 2013 roku. W ramach powierzonych Apsys zadań znajdzie się cały zakres usług zarządczych włączając w to zarządzanie nieruchomością i najem oraz wynajem powierzchni handlowych.

Przejęcie 4 nowych mandatów zarządczych o łącznej powierzchni GLA wynoszącej 103 000 m2 pozwoli Apsys wzmocnić wiodącą pozycję zarządcy centrów handlowych na rynku polskim. W portfolio spółki znajdować się będzie już 18 centrów handlowych.

„Fakt, że wiodąca grupa inwestycyjna Aerium powierzyła Apsys zarządzanie swoimi nieruchomościami potwierdza nasze doświadczenie, wiedzę i know-how. Ale przede wszystkim jest rezultatem doskonałych wyników jakie osiąga Apsys w zakresie zarządzania centrami handlowymi" - powiedział Fabrice Bansay, Prezes Apsys Polska.

„Jesteśmy zadowoleni z możliwości rozpoczęcia nowej, obiecującej współpracy z Apsys w zakresie zarządzania naszym portfolio handlowym. Apsys dowiódł, że jest najlepszym partnerem dla Aerium, który pomoże nam zwiększyć wartość naszych nieruchomości" - dodał Franck Ruimy, Dyrektor Zarządzający Aerium.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »