Firma » Biznes

Apsys przeprowadził najlepszą transakcję 2012 r.

Apsys przeprowadził najlepszą transakcję 2012 r.
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas gali wręczenia nagród Eurobuild Awards, która odbyła się 6 grudnia, spółka Apsys, wraz z Union Investment, została nagrodzona za sprzedaż łódzkiej Manufaktury w kategorii „Transakcja Inwestycyjna Roku 2012, CEE”.
Nagroda potwierdziła wizję, wiedzę oraz doświadczenie Apsys jako kluczowego europejskiego dewelopera.

Apsys sprzedał Manufakturę, swoje flagowe przedsięwzięcie, funduszowi Unilmmo: Deutschland za cenę 390 mln Euro, co czyni tę transakcję największą wśród inwestycji detalicznych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, a także drugą co do wartości w całej Europie w 2012 roku. Skala transakcji została doceniona przez niezależne jury Eurobuild Awards. Jednocześnie Apsys będzie w dalszym ciągu zarządzać Manufakturą przez co najmniej 10 kolejnych lat.

Konkurs Eurobuild Awards, zorganizowany po raz trzeci przez wydawcę miesięcznika „Eurobuild Central&Eastern Europe", kierowany jest do czołowych graczy branży nieruchomości, wyłania liderów, wyznacza trendy oraz prezentuje mocne strony rynku.

Manufaktura to wielofunkcyjna, miejska rewitalizacja fabryki włókienniczej z XIX wieku. Cały kompleks składa się z 3 muzeów, 4-gwiazdkowego hotelu oraz centrum handlowego. Manufaktura została otwarta 17 maja 2006 roku. Mieści 307 sklepów na 112 tys. mkw. powierzchni najmu oraz 2 955 miejsc parkingowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »