Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

AQUA INFINI Lotion Pielęgnujący GALENIC

AQUA INFINI Lotion Pielęgnujący GALENIC
Zobacz więcej zdjęć »
Doświadczenie i wiedza marki Galénic to dobór odpowiednich składników i łączenie ich w optymalny sposób, który zapewnia wysoką skuteczność głównego składnika aktywnego, a także perfekcyjną stabilność i bezpieczeństwo kosmetyku.

Mleczko nawilżające to podstawowy produkt codziennego rytuału urody. Naukowcy Galénic stworzyli specjalne połączenie składników, które „zwilżają” skórę, nie powodując późniejszego wysuszenia. Formuła składa się w 80% z wody i w 20% z żelu TAMIS3MOLECULAIRE™. W skórze otwierają się kanaliki, którymi inne kosmetyki pielęgnacyjne mogą wniknąć do jej wnętrza. Żel, który okleja ścianki kanalików, nie pozwala wodzie odparować i pomaga składnikom aktywnym przenikać w głąb skóry. Zdolność do zwiększania skuteczności pielęgnacji w przypadku mleczka została zmierzona w dwóch badaniach klinicznych obejmujących parametr nawilżania.

1. Zastosowanie emulsji, bez mleczka siła nawilżania na poziomie 60%.

2. Emulsja Aqua Infini nałożona po zastosowaniu mleczka Aqua Infini, siła nawilżania na poziomie 79% (prawie 20% dodatkowego nawilżenia i przygotowania do dalszej pielęgnacji).

Sposób użycia: Lotion nakładać palcami i wewnętrzną stroną dłoni, ze względu na działanie okluzyjne (gesty wklepywania). Nie nakładać za pomocą płatka kosmetycznego, który pochłonie całą wodę zawartą w mleczku.Dostępne w aptekach i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl

  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »