Dom » Wnętrza

Aqua Vitae Set - bateria zlewozmywakowa z zestawem filtrów i lampą UV

Aqua Vitae Set - bateria zlewozmywakowa z zestawem filtrów i lampą UV
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowszą eko-propozycją FERRO jest profesjonalny zestaw Aqua Vitae Set do kompleksowego uzdatniania wody.
Zewnętrznie przypomina klasyczną baterię zlewozmywakową. Przeznaczony jest do zamontowania, jako końcowy odbiornik wody w kuchni lub łazience. W skład zestawu wchodzą: specjalnie skonstruowana bateria wykonana w 100% ze stali nierdzewnej, z dwoma osobnymi i niekontaktującymi się wypływami wody; 3 wkłady filtrujące wraz z obudowami ze stali nierdzewnej umieszczone na stelażu oraz wysokiej jakości lampa UV marki Philips. Dzięki potrójnej filtracji i właściwościom lampy UV zestaw eliminuje do 99,98% bakterii, wirusów i grzybów!

Doskonałe parametry techniczne, łatwa obsługa i ciekawy design urządzenia to niejedyne zalety zestawu – producent udziela na baterię aż 25 lat gwarancji. Wszystkich zainteresowanych działaniem Aqua Vitae Set oraz korzyściami wynikającymi z jego użytkowania zachęcamy do zapoznania się z kartą katalogową produktu oraz artykułem Aqua Vitae Set – źródło czystej wody w Twoim domu.


FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »