Rozrywka i wypoczynek » Sport

Aquapark H2Ostróg czeka przerwa technologiczna

Pod koniec przyszłego miesiąca, a dokładnie od 24 sierpnia raciborski aquapark H2Ostróg będzie miał przerwę technologiczną, co oznacza, że na okres około 2 tygodni zostanie zamknięty. W tym czasie całkowicie zostanie wymieniona woda w basenach.

24 sierpnia rozpocznie się przerwa technologiczna w raciborskim aquaparku. Ma potrwać ok. 2 tygodni. W tym czasie park wodny będzie nieczynny dla użytkowników. - Każdy tego typu obiekt co roku obowiązkowo musi przejść dokładny przegląd – informuje Krzysztof Borkowski, wicedyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu, zarządca H2Ostróg. 

Podczas dwutygodniowej przerwy z basenów zostanie spuszczona woda, nastąpi konserwacja urządzeń, dokonane zostaną wszelkie niezbędne przeglądy oraz prace porządkowe. 

- Wybór terminu został podyktowany względami praktycznymi. W sierpniu będzie jeszcze czynny basen w Oborze, z którego można korzystać bez ograniczeń. Nie mogliśmy z pracami konserwacyjnymi czekać do końca wakacji, ponieważ od września, wraz z początkiem roku szkolnego, na basenie rozpoczynają się zajęcia pływania dla szkół – tłumaczy Krzysztof Borowski , przypominając, że nauką pływania objęte są wszystkie dzieci w klasach I-III, uczęszczające do szkół podstawowych w Raciborzu.

Aquapark H2Ostróg zostanie ponownie otwarty dla użytkowników 6 września.  Klienci z aktywnymi karnetami w czasie przerwy technologicznej otrzymają wydłużenie terminu ważności o czas trwania prac konserwacyjnych.  


***
H2Ostróg:Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz.

Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu. 
Racibórz to miasto położone w woj. śląskim, tuż przy graniczy z Czechami. Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S.A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S.A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S.A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice.


Kontakt:
Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
tel. + 48 604 231 738, 32 724 28 84

Adventure Media s.c.
ul. S. Batorego 7, III p.
47-400 Racibórz
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »