Technologie » Komputery

Arabian Gulf Switchgear wybiera IFS do zarządzania produkcją projektową i działalnością serwisową

Arabian Gulf Switchgear wybiera IFS do zarządzania produkcją projektową i działalnością serwisową
Zobacz więcej zdjęć »
Kompleksowe rozwiązanie firmy IFS zdolne do współpracy z internetem rzeczy (IoT) pomoże szybko rozwijającej się firmie Arabian Gulf Switchgear zwiększyć wydajność operacyjną.

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Arabian Gulf Switchgear (AGS), czołowy producent rozdzielnic niskonapięciowych w ZEA, wybrała system IFS Applications™ 10 w celu wsparcia swojej działalności w zakresie projektowania na zamówienie.

Aby sprostać gigantycznym projektom konstrukcyjno-budowlanym w regionie Zatoki Perskiej, firma AGS szybko przeskalowała swoją działalność w zakresie produkcji i magazynowania. Wykorzystywany od 25 lat przestarzały system okazał się niewystarczający i niezbędne okazało się jedno zintegrowane rozwiązanie potrafiące zmodernizować wszystkie najważniejsze procesy biznesowe, w tym finanse, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie relacjami z klientami, projekty, produkcję, zarządzanie dokumentacją, kadry i płace.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/arabian_gulf_switchgear_wybiera_ifs_do_zarzadzania_produkcja_projektowa_i_dzialalnoscia_serwisowa.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »