Rozrywka i wypoczynek » Sport

Ariel Rally Team na podium!

Ariel Rally Team na podium!
Zobacz więcej zdjęć »
Rajd Mazowiecki, w którym Ariel Rally Team wystartował z założenia treningowo, zakończył się sporym sukcesem Ariela Piotrowskiego i Ireneusza Pleskota. Zawodnicy, reprezentujący barwy firm Mares, PHU ADA, MAR-KOP i Fable zajęli drugie miejsce w klasie Gość.

Wszystko rozstrzygnęło się na deszczowym oesie w Otwocku, po którym załoga Ariel Rally Team mogła wjechać na metę i odebrać puchary za drugie miejsce w klasie Gość.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ariel Piotrowski był zadowolony z współpracy z Ireneuszem Pleskotem, więc już od pierwszych kilometrów mógł podróżować dobrym tempem po szybkich oesach w okolicach Otwocka. Na szczęście warunki na trasie były bardzo dobre, jedynie pod koniec przedostatniego oesu zaczął padać deszcz, który dał o sobie znać na miejskim oesie w Otwocku. Słoneczna pogoda wyeliminowała natomiast problemy z doborem opon i pozwoliła bezpiecznie wyznaczać punkty hamowania po długich prostych.

Teraz cały Ariel Rally Team czeka wytężona praca przy nowym samochodzie, czyli Citroënie C2 R2 w specyfikacji Max. Debiut nowej rajdówki nastąpi już za niespełna miesiąc, podczas Rajdu Elmot, pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Ariel Piotrowski podkreśla, że nie może się już doczekać tego rajdu, wszak to właśnie podczas Elmotu 2008 odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w klasie R2B i C2-R2 Teams' Challenge.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rallymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »