Firma » Reklama
Arkadiusz Pawlik w jury New York Festivals International Advertising Awards 2012
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
NYF International Advertising Awards odbędzie się w maju 2012 roku w Nowym Jorku.
New York Festivals Grand Jury to największe na świecie jury. W jego skład wchodzą m.in. dyrektorzy kreatywni, producenci wykonawczy, reżyserzy filmowi i designerzy z całego świata. Zadaniem przedstawicieli Grand Jury jest stworzenie listy najlepszych prac, spośród których tzw. Executive Jury wybierze zwycięzców konkursu.
New York Festivals organizowane są od 1957 roku i wyróżniają najlepsze reklamy z całego świata, dostępne na różnych nośnikach.
Informacje o TBWA \ TEQUILA
TBWA \ TEQUILA – na rynku od 1997 roku; zatrudnia 90 pracowników. Kreatywna agencja sieciowa działająca
w oparciu o metodologię Disruption & Media Arts. Jedna z najczęściej nagradzanych agencji w Polsce. Na swoim koncie posiada liczne nagrody w takich konkursach jak: Effie, KTR, Boomerang, Golden Arrow, Złote Orły, Kreatura. Kluczowi klienci TBWA \ TEQUILA to m.in. AXA Direct, Henkel, Kompania Piwowarska S.A., Kraft Foods, Manufaktura, Michelin, Nissan, Unilever Polska, Wyborowa S.A.
Nadesłał:
joannat
|

Zdrowy dom to szczęśliwi domownicy, także ci czworonożni! – odetchnij pełną piersią z Dreame AP10 i
Tenda Polska przedłużyła swoją promocję cashbackową na kolejny rok
Pomysły last minute. Co robić w OFFie w czasie ferii?
Trendy Dekoral na 2026: wielowymiarowe zielenie z nutą błękitu
Nowy rok w nowym świetle: szybka zmiana wnętrza bez remontu
Komentarze (0)