Rozrywka i wypoczynek » Święta

Arkady Wrocławskie rozdają bukiety z okazji Dnia Mamy

Arkady Wrocławskie rozdają bukiety z okazji Dnia Mamy
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji Dnia Matki Arkady Wrocławskie przygotowały dla klientów specjalną akcję. Robiąc zakupy w centrum handlowym w dniach 25-26 maja można będzie odebrać piękne bukiety ciętych kwiatów.

Akcja „Bukiet radości dla wyjątkowej mamy” przeprowadzona zostanie 25 i 26 maja, w godzinach od 10:00 do 18:00. Każdy, kto zrobi wtedy zakupy w Arkadach Wrocławskich za minimum 50 zł otrzyma bukiet 5 ciętych tulipanów. Jeden klient może odebrać do 5 bukietów, czyli maksymalnie 25 kwiatów. Wówczas tulipany będą wręczane w formie jednej, dużej kompozycji.

Nagrody będą dostępne w punkcie obsługi akcji, znajdującym się na poziomie 0, w tzw. łezce eventowej. Do rozdania jest 450 bukietów, czyli łącznie 2250 kwiatów. Upominki można odbierać w czasie trwania akcji lub do wyczerpania puli nagród. Wszystkie bukiety będą pakowane na miejscu w papier przewiązany wstążką.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej Arkad Wrocławskich. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »