Dom » Wnętrza

Armatura łazienkowa w aranżacji salonu kąpielowego

Armatura łazienkowa w aranżacji salonu kąpielowego
Zobacz więcej zdjęć »
Łazienka – miejsce domowego odpoczynku i relaksu wymaga aranżacji dostosowanej do indywidualnych potrzeb i upodobań.

 Zapewnienie komfortu,  podniesienie estetyki i dostarczenie luksusowych rozwiązań to bardzo istotne elementy brane dziś pod uwagę przy urządzaniu wnętrza. Na zdjęciach przedstawiamy przykładowe propozycje eleganckiej i funkcjonalnej armatury z oferty Ferro dedykowanej łazienkom o podwyższonym standardzie.

W jednym z wariantów proponujemy aranżację pokoju kąpielowego w monochromatycznej tonacji z pięknym, kontrastującym akcentem w postaci czerwonej półścianki oddzielającej strefę prysznica od umywalki. Wanna, prysznic i umywalka, czyli podstawowe wyposażenie łazienki, a jednak … jest inaczej – elegancko i bardzo komfortowo. W części kąpielowej to zasługa wanny wpuszczonej w posadzkę  i efektownej baterii z kolekcji Metalia 57. Szeroki strumień wody, który wydobywa się z kaskadowej wylewki tej wieloelementowej baterii wannowej pozwoli szybko napełnić wannę, ale także będzie estetycznym dodatkiem do relaksującej kąpieli. W strefie prysznica zrezygnowano z tradycyjnej kabiny na rzecz otwartej przestrzeni. Taki zabieg optycznie powiększa powierzchnię i tak niemałej łazienki. Wartkie strumienie wody zmyją z nas zmęczenie i stres, gdy bez przeszkód popłyną z dużej, zamontowanej u sufitu, kwadratowej deszczowni lub pozwolą szybko się odświeżyć jeśli skorzystamy z rączki natrysku. Za nienaganną pracę tych urządzeń odpowiada bateria wannowo – natryskowa, podtynkowa Metalia 57. Ponadto część prysznicowa będąca przedłużeniem kąpielowej ułatwi utrzymanie pomieszczenia w czystości. Na zewnętrznej stronie czerwonej półścianki zamontowano kwadratową, nablatową umywalkę, której towarzyszą bateria umywalkowa stojąca, również z kolekcji  Metalia 57 oraz akcesoria łazienkowe Audrey: szklanka pojedyncza, wieszak na ręcznik pojedynczy i dozownik na mydło w płynie.

Zaprezentowany pokój kąpielowy może mieć wiele innych rozwiązań armatury. Jeśli nie odpowiada nam instalacja baterii wannowej z kaskadową wylewką, dobrą propozycją będzie montaż zestawu o prostym, geometrycznym wzornictwie, który składa się z: podtynkowej baterii wannowo - natryskowej z kolekcji Metalia 57, jednofunkcyjnego natrysku Quadro wraz z elementami montażowymi i eleganckiej podtynkowej wylewki (fot. 3). Natomiast zamiast deszczowni sufitowej i baterii natryskowej, podtynkowej Metalia 57 możemy wybrać gotowy zestaw natryskowy z głowicą talerzową i jednofunkcyjną rączką natrysku - Ponta oraz baterię natryskową podtynkową Arezzo (fot.4).

Warto także zwrócić uwagę na spójność stylistyczną łazienki, w którą idealnie wpisuje się zaproponowana, oszczędna w formie armatura. Motyw kwadratu i prostokąta w uchwytach, wylewkach, kształtach deszczowni i elementach montażowych koresponduje z powtarzającym się geometrycznym wzornictwem dominującym we wnętrzu.


Arezzo -bateria natryskowa, termostatyczna , Ponta - zestaw natryskowy z deszczownią,


Metalia 57

Metalia 57

Metalia 57


FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »