Technologie » Komputery

Arrow ECS z pilotażowym programem sprzedaży chmury Oracle

Arrow ECS, dystrybutor usług Oracle w Polsce, rozpoczął sprzedaż rozwiązań chmurowych amerykańskiego dostawcy w modelu Pay as You Go. Do zawierania transakcji z partnerami wykorzysta autorską platformę ArrowSphere.


Poszerzenie oferty o model Pay as You Go to ukłon przede wszystkim w stronę mniejszych klientów, którzy do cloud computingu podchodzą najbardziej sceptycznie.

PAYG daje dostęp do dokładnie tych samych rozwiązań Oracle, z których korzystają największe przedsiębiorstwa. To model rozliczeń, który pozwala firmom zrobić pierwszy krok w kierunku chmury, przetestować ją bez żadnego ryzyka i konieczności wiązania się umową z dostawcą. To optymalne rozwiązanie zarówno dla tych firm, które nie mają dużego doświadczenia w obszarze chmury i którym ciężko jest przewidzieć swoje potrzeby IT w dłuższej perspektywie czasowej, jak i tych, które po prostu dojrzewają do decyzji o migracji do cloud computingu – tłumaczy Adam Wojtkowski, dyrektor generalny Oracle Polska.
Płać według zużycia

Arrow ECS będzie oferował chmurowe usługi Oracle: Iaas, PaaS, SaaS i DaaS w modelu Pay as You Go za pośrednictwem nowej, autorskiej platformy Arrow Sphere. Umożliwia ona resellerom m.in. rejestrację nowych kontraktów oraz fakturowanie na podstawie rzeczywistego poziomu wykorzystania usług Oracle Cloud. ArrowSphere pozwala na wygodne budowanie usług chmurowych oraz zarządzanie zamówieniami i subskrypcjami w jednym miejscu.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/arrow_ecs_z_pilotazowym_programem_sprzedazy_chmury_oracle.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »