Technologie » Komputery

ART- MOTOR wdroży moduł produkcyjny systemu ERP HermesSQL

Do prowadzenia firmy i zarządzania zasobami spółki od kilku lat Art-Motor wykorzystuje system ERP – humansoft HermesSQL.

Zakres stosowanego programu obejmuje obszary: handlu krajowego i zagranicznego, obsługi przedstawicieli handlowych, finansów, księgowości, kadr i płac oraz świadczenia usług a także kompletacji wyrobów.

Art-Motor Leszczyńscy, Rutkowscy Sp. Jawna od 1983 roku zajmuje się produkcją części motoryzacyjnych oraz świadczeniem w szerokim zakresie usług obróbki metali oraz tworzyw sztucznych. Firma dostarcza swoje wyroby do głównych firm hurtowych w Polsce i Europie - w krajach takich jak Włochy, Niemcy, Węgry, Białoruś, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Grecja, Serbia, Austria.


Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/art_motor_wdrozy_modul_produkcyjny_systemu_erp_hermessql.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »