Firma » Tax

ASB Poland dołącza do swoich struktur firmę księgową PGA Accounting

ASB Poland dołącza do swoich struktur firmę księgową PGA Accounting
Zobacz więcej zdjęć »
ASB Poland, wiodąca firma na rynku profesjonalnych usług doradczych i outsourcingowych dla biznesu, będąca częścią międzynarodowej grupy ASB działającej w regionie CEE, dołącza do swoich struktur firmę księgową z bogatym doświadczeniem na rynku - PGA Accounting.

ASB Poland, wiodąca firma na rynku profesjonalnych usług doradczych i outsourcingowych dla biznesu, będąca częścią międzynarodowej grupy ASB działającej w regionie CEE, dołącza do swoich struktur firmę księgową z bogatym doświadczeniem na rynku - PGA Accounting. W wyniku połączenia ASB Poland znacząco wzmacnia swój zespół księgowy, a także otwiera w Płocku – czwarty już, po Warszawie, Toruniu i Wrocławiu – oddział w Polsce. Połączenie ze spółką PGA Accounting jest jednocześnie elementem zacieśniania współpracy z Polską Grupą Audytorską świadczącą usługi audytorskie i doradcze.


ASB specjalizuje się w usługach outsourcingu w zakresie księgowości, kadr i płac, doradztwa podatkowego oraz cen transferowych, zarządzania powierniczego i obsługi korporacyjnej. Spółka jest obecna w Europie Środkowo-Wschodniej od 2002 roku i systematycznie zwiększa swój udział w rynku profesjonalnych usług dla biznesu. Połączenie z PGA Accounting jest już kolejną tego rodzaju transakcją ASB zrealizowaną w Polsce. Dzięki połączeniu spółek, ASB wzmacnia swoje zasoby o kolejnych 25 specjalistów, a łącznie zespół w Polsce będzie liczyć blisko 250 pracowników.

 

„Od wielu lat rośniemy w tempie minimum 20% rocznie, znacznie wyprzedzając rynek. Ubiegły, 2022 rok zamknęliśmy z rekordowym, ponad 40% wzrostem. Mam szczere przekonanie, że nasza strategia dalszego, dynamicznego rozwoju ASB zarówno na Polsce, jak i regionie, zakładająca stałe i systematyczne rozszerzenie portfolio naszych usług w oparciu o współpracę z doświadczonymi praktykami i specjalistami w swoich dziedzinach, jest najlepszą receptą na sukces - mówi Przemysław Oleksy, dyrektor zarządzający ASB w Polsce. - I nie chodzi mi tylko o nasz sukces, ale także - a właściwie przede wszystkim - o sukces naszych klientów. To ich potrzeby są dla nas na pierwszym miejscu, a ASB nie ma być >>tylko<< dostawcą usług księgowych, podatkowych czy kadrowo-płacowych, ale również prawdziwym partnerem i filarem w rozwoju biznesu naszych klientów.”

 

ASB obchodzi w tym roku 15-lecie swojej działalności w Polsce, a jako część międzynarodowej grupy firm doradczych od lat stawia na współpracę z klientami zagranicznymi. Od lat pracuje głównie dla spółek z kapitałem z Wielkiej Brytanii, USA oraz krajów azjatyckich. Wzmocnienie zespołu ekspertami PGA Accounting pozwoli firmie na otworzenie się na nowy rynek, gdyż PGA Accounting posiada rozległe doświadczenie w obsłudze klientów z kapitałem z Włoch oraz zatrudnia ekspertów biegle władających językiem włoskim.

 

„Z wielką przyjemnością informujemy o dołączeniu do ASB Poland - mówi Agnieszka Górecka, członek zarządu PGA Accounting. - Od lat dostarczamy klientom praktyczne i dopasowane do potrzeb rozwiązania w zakresie księgowości, które mają umożliwić osiągnięcie celów biznesowych zamiast analiz teoretycznych. Teraz, dzięki współpracy z ASB, poszerzamy portfolio usług o doradztwo podatkowe, wsparcie transakcyjne, usługi korporacyjne, czy nawet wdrożenia systemów IT i automatyzację procesów. Dołączanie do struktur międzynarodowej grupy doradczej niesie także nowe perspektywy rozwoju zawodowego dla ekspertów, którzy tworzą zespół PGA Accounting.”

 

W perspektywie najbliższych miesięcy Zarząd ASB planuje dalszą, systematyczną rozbudowę dotychczasowych struktur, także z uwzględnieniem nowego oddziału w Płocku.

 

Obecnie ASB obsługuje kilkaset spółek z wielu branż, za pośrednictwem biur w Warszawie, Toruniu, Wrocławiu, Pradze, Bratysławie i Budapeszcie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ASB Poland

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

steam card 100 usd
Karta podarunkowa steam wallet 100 dolarów. Doładuj swój portfel bez wychodzenia z domu
kupkod.pl

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »