Firma » Biznes

ASTOR dobroczynnie dla SZLACHETNEJ PACZKI

ASTOR dobroczynnie dla SZLACHETNEJ PACZKI
Zobacz więcej zdjęć »
Tuż po wschodzie słońca, 7 listopada 2012 r. kilkuosobowa ekipa zmobilizowanych do działania kobiet i mężczyzn ruszyła z ulicy Wygranej w Krakowie do Łodzi.

Cel wyprawy: pomoc w szlachetnym wydarzeniu – tworzeniu najnowszego spotu, który poruszy Polskę i przekona Polaków, że każdy może zmienić świat na lepsze. Choćby był to świat jednego człowieka.

Po wielogodzinnej podróży zespół dotarł na miejsce, do hali pełnej sprzętu i ludzi, którzy montowali scenę z kartonowych pudeł.  Wszystko to działo się w Łódzkim Centrum Filmowym, na planie spotu reklamowego tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki – akcji dobroczynnej, organizowanej od 11 lat przez Stowarzyszenie WIOSNA. 

Firma ASTOR, która od lat zmienia polski przemysł, dostarczając sprzęt i oprogramowanie do automatyzacji i robotyzacji produkcji, tym razem posłużyła szczytnej idei zmieniania świata na lepszy, umożliwiając ekipie ze Stowarzyszenia WIOSNA dotarcie na czas na plan filmowy.

W zdjęciach do spotu wzięli udział m.in. znani sportowcy Jerzy Dudek oraz Adrian Zieliński. Emisja planowana jest w ramach kampanii rozpoczynającej się 17 listopada 2012 roku. Tego dnia udostępnione zostaną bazy danych z opisami sytuacji życiowej i potrzeb rodzin, wspieranych przez darczyńców w ramach akcji SZLACHETNA PACZKA.

Więcej informacji na temat SZLACHETNEJ PACZKI na stronie www.szlachetnapaczka.pl

ASTOR Sp. z o.o., od wielu lat wspiera Stowarzyszenie WIOSNA, będąc partnerem finansującym akcję AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI (www.akademiaprzyszlosci.org.pl ), drugiego obok SZLACHETNEJ PACZKI programu Stowarzyszenia. AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI dzięki autorskiemu systemowi motywatorów zmiany i pracy armii wolontariuszy, w ciągu 10 lat działalności pomogła 4500 dzieciom uwierzyć w siebie.

Pracownicy ASTORa angażują się w akcję SZLACHETNA PACZKA, co roku przygotowując paczki dla kilku wybranych rodzin.Ekipa ze Stowarzyszenia WIOSNA przed budynkiem hali filmowej Łódzkiego Centrum Filmowego. Drugi od lewej – Prezes Stowarzyszenia WIOSNA, ks. Jacek Stryczek.Plan spotu reklamowego SZLACHETNEJ PACZKINa tle ściany blue-box w hali filmowej od prawej: Wojciech Kmiecik, Pełnomocnik Zarządu ds. PR firmy ASTOR oraz Krystian Stopka i Agata Kołomyjska - Stowarzyszenie WIOSNA.


OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »