Firma » Biznes

ASTOR o optymalizacji Just-In-Time na AGH

ASTOR o optymalizacji Just-In-Time na AGH
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą środę, 9 maja odbędzie się pierwsze seminarium dla studentów z cyklu: Moc Technologii na AGH. Spotkanie poświęcone będzie tematyce optymalizacji Just-In-Time w przemyśle.

Partnerem ASTORa w ramach tej inicjatywy jest Katedra Automatyki Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej i Koło Naukowe INTEGRA.

Wykład „Optymalizacja Just-In-Time” poprowadzi Grzegorz Fijałka, Koordynator Projektu w ASTOR Consulting.
„Spotkanie ma celu przybliżyć funkcjonowanie zakładu produkcyjnego, typowe wymagania oraz problemy, jakie pojawiają się w nim na co dzień. Przedstawię podstawowe idee i cele optymalizacji, kładąc szczególny nacisk na rolę i znaczenie dostępu do informacji "na czas". Wykład stanowi też doskonałe wprowadzenie do dalszej serii spotkań, na których szczegółowo będą omawiane technologie, wspierające produkcję.” – komentuje Grzegorz Fijałka.

Seminarium rozpoczyna się o godzinie 17:30, w sali wykładowej 201 budynku D6 Wydziału EAIiE AGH. Wstęp wolny! Zapraszamy wszystkich studentów kierunków technicznych!!!


Plan warsztatów Moc technologii na AGH:

  • 9 maja – Optymalizacja Just-In-Time
  • 23 maja – Technologie informatyczne w przemyśle
  • 30 maja – Przyjazna robotyka
  • 13 czerwca – Inteligentne systemy sterowaniaASTOR Sp. z o.o., od wielu lat aktywnie wspiera polską edukację, starając się, aby studenci podczas studiów mieli dostęp do najnowszych rozwiązań z zakresu systemów automatyki przemysłowej. Firma wspomaga powstawanie na uczelniach laboratoriów studenckich, szkoli kadrę dydaktyczną, organizuje program praktyk studenckich, wspiera inicjatywy studenckie oraz sponsoruje konferencje naukowo-techniczne, a od roku 1998 ogłasza konkursy prac dyplomowych. Pracownicy firmy ASTOR to absolwenci najlepszych polskich uczelni technicznych.

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »