Technologie » Komputery

ASTOR Robot Challenge 2011 na Targach ROBOTshow w Sosnowcu

ASTOR Robot Challenge 2011 na Targach ROBOTshow w Sosnowcu
Zobacz więcej zdjęć »
Już 16 listopada odbędą się zawody robotów mobilnych - ASTOR Robot Challenge, organizowane podczas targów ROBOTshow w Sosnowcu.

Za profesjonalny przebieg zawodów odpowiada Studenckie Koło Naukowe INTEGRA z AGH w Krakowie oraz firma ASTOR – autoryzowany dystrybutor robotów Kawasaki.

W ramach zawodów zorganizowane zostaną trzy konkurencje: StandardSUMO, MiniSUMO oraz LineFollower. Wydarzenie dedykowane jest wszystkim zainteresowanym tematyką nowoczesnych technologii. Zawody będą się odbywać w godzinach 11:00 do 16:00.

W celu rejestracji, zawodnicy, wraz z autorskimi robotami, proszeni są o przybycie na 1,5 h przed rozpoczęciem imprezy. Rejestracji na zawody można dokonywać poprzez portal internetowy http://astor.robocomp.info/team/add .


Więcej informacji oraz regulamin zawodów na dedykowanej stronie zawodów: http://www.astor.com.pl/astor-robot-challenge
Wskazówki dotyczące dojazdu można znaleźć na stronie HAPexpo i ROBOTshow: http://www.exposilesia.pl/dojazd/9/pl/

Zapisy trwają od 16 października do 6 listopada 2011.

Organizatorzy zawodów zapewniają bezpłatne wejście na Targi Robotyki- ROBOTshow.O ASTOR Sp. z o.o.
Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie i eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.

ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

O Kole Naukowym INTEGRA:
Studenckie Koło Naukowe INTEGRA, działające przy Akademii Górniczo-Hutniczej AGH w Krakowie, jest organizatorem i pomysłodawcą Festiwalu Robocomp. INTEGRA zrzesza obecnie ponad 100 członków, zainteresowanych m.in. robotyką, elektroniką, bioinżynierią, fizyką, modelowaniem.
W ramach Koła realizowane są liczne projekty techniczne oraz seminaria i warsztaty. Koło bierze aktywny udział w wydarzeniach takich jak: Małopolska Noc Naukowców, Festiwal Nauki czy Interaktywny Piknik Wiedzy w Rzeszowie.
Głównym obszarem działalności Koła są roboty mobilne.


OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »