Firma » Praca

Asystent poszukiwany

Asystent poszukiwany
Zobacz więcej zdjęć »
W administracji pracodawcy najchętniej poszukują asystentów. Z analizy ofert pracy umieszczanych na portalu monsterpolska.pl wynika, że co 3 ogłoszenie z tej branży dotyczy tego stanowiska pracy.

Aż 32% pracodawców poszukuje asystenta do działów administracyjnych. Od kandydatów oczekuje się przede wszystkim znajomości języków obcych, obsługi pakietu MS Office i samodzielności.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Co piąte ogłoszenie dotyczy specjalistów z wyższym wykształceniem, doświadczeniem oraz zdolnością analitycznego myślenia.

Na pracę w administracji mogą liczyć także recepcjonistki i recepcjoniści, których poszukuje 19% pracodawców. Osoby aplikujące na to stanowisko oprócz biegłej znajomości języków obcych i doświadczenia, powinny odznaczać się wysoką kulturą osobistą.

Szansę na zatrudnienie ma również kadra zarządzająca. Co 10 firma rekrutuje pracowników na stanowiska dyrektora i kierownika.

Pracodawcy także poszukują także kandydatów do działu obsługi klienta (8%). Sekretarek poszukuje 6% firm, a praktyki oferuje 2% ogłoszeń.

Kandydaci poszukujący pracy w administracji mają największą szansę na pracęwww.monsterpolska.pl

Informacje dodatkowe

Wyniki badań pochodzą z analizy 150 ogłoszeń o pracę umieszczonych na portalu monsterpolska.pl.

monsterpolska.pl (Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.) to część największego na świecie serwisu kariery monster.com. W Polsce firma jest obecna już od 1999 roku, wcześniej jako jobpilot.pl.  Celem monsterpolska.pl jest ułatwienie kontaktu pomiędzy prężnie rozwijającymi się firmami a profesjonalistami. Pracobiorcom, serwis monsterpolska.pl oferuje możliwości rozwoju i kierowania swoją karierą zawodową. Pracodawcom ułatwia poszukiwanie wykwalifikowanych kandydatów. Jest to możliwie dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym usługom, usprawniającym proces rekrutacji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nina.biadun@triplepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »