Dom » Budownictwo

Atal bije rekordy sprzedaży

Renomowany deweloper Atal podsumował cztery pierwsze miesiące 2011 roku pod kątem sprzedaży mieszkań. Do tej pory Spółka sfinalizowała 161 transakcji, z czego 111 w I kwartale tego roku.

Najlepsze wyniki udało się osiągnąć w Krakowie oraz we Wrocławiu, gdzie deweloper przygotowuje się już do rozpoczęcia następnych inwestycji mieszkaniowych i wykupienia kolejnych gruntów.

W tym roku Spółka uzyska dużo lepszy wynik w zakresie sprzedaży lokali, niż ten z 2010 roku. Wówczas Atal sfinalizował ponad 400 transakcji, z których uzyskał 25 milionów złotych zysku. Na dobre wyniki firmy składa się kilka czynników, takich jak atrakcyjne lokalizacje osiedli, oryginalne projekty architektoniczne oraz korzystna dla Klienta cena. Te elementy sprawiają, że realizowane przez dewelopera lokale cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem odbiorców.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z faktu, że rok 2011 udało nam się rozpocząć z tak wysokim poziomem sprzedaży mieszkań. Jest to dla nas bardzo ważny okres. Nie tylko szykujemy się do debiutu na Giełdzie Papierów Wartościowych, ale również zbliża się data ogłoszenia szczegółów naszej pierwszej inwestycji w Warszawie. Mocno skupiamy się również na naszej działalności w innych regionach Polski, co przejawia się intensywnymi przygotowaniami do rozpoczęcia kolejnych projektów mieszkaniowych - podaje Zbigniew Juroszek, Prezes Zarządu Atal S.A.

Więcej informacji na temat inwestycji Atal oraz planów związanych ze zbliżającym się debiutem Spółki na GPW, można znaleźć na stronie internetowej www.atal.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »