Dom » Budownictwo

Atal notuje wzrost sprzedaży mieszkań we Wrocławiu

W pierwszym kwartale 2011 roku deweloper Atal zanotował duży wzrost sprzedaży mieszkań w ramach swoich wrocławskich projektów. W samym marcu ponad dwadzieścia lokali znalazło nowych nabywców.

Szczególnym zainteresowaniem potencjalnych Klientów cieszy się Osiedle Mieszczańskie, gdzie do kupienia są mieszkania w promocyjnej cenie wynoszącej 5850 złotych za metr kwadratowy brutto.

Osiedle Mieszczańskie to usytuowany w ścisłym centrum Wrocławia kompleks mieszkaniowy, na który składają się głównie mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe, o powierzchni od 53 do 107 mkw. Inwestycja charakteryzuje się oryginalną kolorystyką oraz architekturą, a także atrakcyjną fasadą budynków i wysokim standardem wykonania.

Otrzymaliśmy również wiele pozytywnych sygnałów w kwestii zakupu wykończonych mieszkań. Klientom bardzo spodobała się ta wciąż nowa na rynku koncepcja. Zwracali szczególną uwagę na atrakcyjną cenę, a także na możliwość zaoszczędzenia dużej ilości własnego czasu, który normalnie musieliby poświęcić na wszystkie kwestie związane z doprowadzeniem lokalu, będącego w stanie deweloperskim, do poziomu gwarantującego komfortowe mieszkanie - podaje Zbigniew Juroszek, Prezes Zarządu Atal S.A.

Więcej informacji na temat wrocławskich inwestycji Atal, można znaleźć na stronie internetowej www.atal.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »