Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Atrakcje na wakacje! Zaprasza Port Łódź

Atrakcje na wakacje! Zaprasza Port Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Leżaki, hamaki, kosze plażowe, wielki dmuchany zamek oraz wrotkarnia – już 16 lipca w Porcie Łódź startuje „Lato na Patio”. Z wszystkich przygotowanych atrakcji korzystać będzie można bezpłatnie siedem dni w tygodniu przez całe lato aż do 2 września.

STREFA RELAKSU I ZABAWY

Patio Portu Łódź to najbardziej urokliwe miejsce w Centrum, z piękną fontanną i sceną. To tu właśnie zlokalizowana zostanie wakacyjna strefa relaksu oraz strefa zabaw dla najmłodszych. Na Patio Portu Łódź pojawią się leżaki, hamaki oraz kosze plażowe, dzięki którym każdy będzie mógł wygodnie odpocząć w letnim słońcu. Najmłodsi z pewnością będą zachwyceni wielkim dmuchanym zamkiem, który stanie na środku Patio. W „dmuchańcu” będzie można skakać i bawić się do woli z rówieśnikami. Obok zamku pojawi się również duża piaskownica. Dzieci będą mogły tu budować z piasku rozmaite konstrukcje oraz lepić babki za pomocą udostępnionych foremek i wiaderek.

ZABAWA NA OŚMIU KÓŁKACH

Od 16 lipca Port Łódź zaprasza także do bezpłatnej wrotkarni pod chmurką. Na gości czeka tu profesjonalny tor i wypożyczalnia sprzętu. Na 8 kółkach, będzie można szaleć codziennie w godzinach 12:00 – 20:00. Dla dopiero rozpoczynjących przygodę z wrotkami Port Łódź przygotował weekendową niespodziankę – w każdą sobotę i niedzielę, będzie można poprosić o pomoc w nauce instruktora, który bezpłatnie pomoże opanować technikę jazdy. Wrotkowisko zaprasza małych i dużych miłośników tego retro sportu codziennie w godzinach 12.00-20.00, z wyłączeniem tzw. niedziel niehandlowych tj. 22 lipca oraz 12 i 19 sierpnia, jak również święta 15 sierpnia 2018 r. Wrotkarze do dyspozycji, będą mieli tor o powierzchni 200 mkw. i 45 par bezpłatnych wrotek, a także kaski i ochraniacze.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Dziś w Łodzi 2018-07-26 13:00:24

    Jak widać, wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne :) W wolnej chwili można przejść się na spacer do zoo lub do ogrodu botanicznego, wybrać się do planetarium czy poskakać w parku trampolin! Jeżeli potrzebujecie więcej pomysłów na zorganizowanie atrakcji swoim dzieciom, koniecznie zajrzyjcie tutaj: dziswlodzi.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »