Technologie » Telekomunikacja

Atrakcyjne telefony za projekty kart-zdrapek w Orange

Atrakcyjne telefony za projekty kart-zdrapek w Orange
Zobacz więcej zdjęć »
Zaprojektuj kartę-zdrapkę i wygraj jeden z 30 telefonów Nokia 5220 Xpress Music oraz Nokia N96. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować się na stronie: https://www.zaprojektujzdrapke.pl/ i umieścić projekt w galerii prac konkursowych. Prace można zgłaszać do 31 listopada br.

Projekty kart można przygotować korzystając z narzędzi graficznych dostępnych na stronie konkursu lub wgrać z pliku stworzonego na własnym komputerze. Rywalizacja zostanie rozstrzygnięta 8 grudnia 2008 r. na podstawie głosowania internautów oraz głosów jury z udziałem przedstawicieli Orange. Najlepsze prace zostaną wydane, jako prawdziwe karty-zdrapki.

W głosowaniu internautów nagrodzonych zostanie 25 projektów, których autorzy otrzymają telefony Nokia 5220 Xpress Music. Pięć najlepszych projektów zostanie wyłonione przez jury, ich twórcy otrzymają telefony Nokia N96.

W konkursie może wziąć udział osoba pełnoletnia, która do 31 listopada br. wykona projekt karty i dopełni warunków zawartych w regulaminie konkursu. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w konkursie wyłącznie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Więcej informacji o konkursie jest dostępnych na: https://www.zaprojektujzdrapke.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Cieja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »