Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Atrakcyjny wygląd – to nie takie trudne

Atrakcyjny wygląd – to nie takie trudne
Zobacz więcej zdjęć »
Niezależnie od tego czy wybierasz się na większe przyjęcie, czy na spotkanie z koleżankami chciałabyś dobrze wyglądać. Możesz to osiągnąć dzięki przestrzeganiu kilku prostych zasad dotyczących odbioru stroju.

Jeśli chcesz skorygować swoją sylwetkę przy pomocy ubrań powinnaś zacząć od dokładnego przyjrzenia się sobie. Dopiero gdy poznasz swoje mocne i słabe strony będziesz wiedziała, które partie ciała należy ukryć a które podkreślić.

Błędem, który popełniają często osoby chcące zamaskować dodatkowe kilogramy jest zakładanie zbyt obszernych ubrań. Pamiętaj, że zbyt duże ubranie sprawi, że Twoja sylwetka straci kształt i proporcje, zbyt małe podkreśli wszystkie niedoskonałości. W celu nadania figurze odpowiednich proporcji możesz wykorzystać dodatki takie jak apaszki, paski, torebki, odpowiednio dobrane obuwie.

Wysokie i potężne kobiety nie powinny nosić malutkich torebek i zbyt delikatnych butów, gdyż będą one kontrastowały z ich sylwetką. Uwagę warto zwrócić również na proporcje pomiędzy poszczególnymi częściami ciała, zbyt szerokie biodra możesz ukryć pod szeroką spódniczką o wyższym stanie, masywne łydki wysmuklisz zakładając buty na obcasie. Jeśli biodra są dominującym elementem Twojej figury spróbuj tak dobrać kolory ubrania, aby dodatkowo nie przyciągały uwagi. Zbyt drobne ramiona możesz powiększyć bufiastymi rękawami lub żakietem.


Jeśli zakładasz ubranie odkrywające ramiona lub inne części ciała wykonaj peeling i zastosuj balsam brązujący. Opalane ciało wygląda szczuplej i atrakcyjniej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pey

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »