Firma » Reklama

Audiobooki tańsze dla użytkowników Nokii

Firma Nokia rozpoczęła współpracę z witryną audioteka.pl mającą na celu przedstawienie tańszych audiobooków dla użytkowników urządzeń fińskiego producenta.

Firma Nokia rozpoczęła współpracę z witryną audioteka.pl mającą na celu przedstawienie tańszych audiobooków dla użytkowników urządzeń fińskiego producenta.

Efektem kooperacji obu firm jest bezpłatna aplikacja dostępna dla użytkowników telefonów Nokia na polskim rynku. Umożliwi ona dostęp do promocyjnego katalogu witryny audioteka.pl, który zaoferuje niższe ceny audiobooków dla klientów serwisu. Oferta będzie dostępna tylko i wyłącznie dla konsumentów posiadających urządzenia fińskiego producenta.

Rynek audiobooków i nowoczesnych urządzeń mobilnych to przykład idealnej symbiozy biznesowej. Użytkownicy telefonów komórkowych oczekują, że ich przenośne urządzenia telefoniczne będą posiadać nie tylko dostęp do sieci www, ale i szereg innych funkcji. Telefon staje się zatem urządzeniem służącym nie tylko do komunikowania się z rodziną, przyjaciółmi i kontrahentami biznesowymi. To dziś w coraz większym stopniu mobilne centrum rozrywki, edukacji i informacji.

źródło: mobilemarketing.pl
Wyrażamy zgodę na przedruk całości artykułu lub jego części z podaniem linku MojaKampaniaSMS.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SerwerSMS.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »