Technologie » Internet

Audyt stron internetowych

Audyt stron internetowych
Zobacz więcej zdjęć »
Dzięki audytowi strony internetowej trzymasz kompleksową analizę serwisu internetowego ze szczególnym uwzględnieniem aspektów użyteczności, dostępności dla wyszukiwarek i optymalizacji stron docelowych oraz ścieżek zakupowych. Korzyści audytu i optymalizacji stron www.

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach Internetowych to świadome działanie, którego celem jest umieszczenie strony internetowej w czołówce naturalnych wyników wyszukiwania dla odpowiednio dobranych słów i fraz kluczowych.

Pozycjonowanie jest skuteczną formą reklamy internetowej. 90% użytkowników, którzy korzystają z wyszukiwarek interesują tylko pierwsze strony wyników. Audyt strony internetowej polega na ocenie danego serwisu www. Audyt stron internetowych jest przeprowadzany w celu upewnienia się co do prawdziwości i rzetelności informacji, a także oceny systemu kontroli wewnętrznej. Celem audytu stron internetowych jest wyrażenie opinii na temat systemu itd. w ramach oceny w oparciu o przeprowadzone testy. Ze względów praktycznych, celem audytu stron internetowych jest dostarczenie tylko racjonalnego zapewnienia, o braku istotnych błędów. Audyt stron internetowych polega na ocenie przez kompetentny i niezależny zespół audytujący czy dany przedmiot audytu spełnia wymagania. Zespół audytujący składa się z jednego lub więcej audytorów.

Audyt stron internetowych weryfikuje, czy cel wyznaczony przez podmiot audytowany został osiągnięty lub czy jego działania są zgodne z zaakceptowanymi standardami, statusem czy strategicznymi celami firmy. Audyt stron internetowych ocenia także procedury kontrolne celem stwierdzenia, czy serwis internetowy także w przyszłości będzie odpowiadał uzgodnionym do stosowania wymaganiom. Oprócz oceny wskazuje także zalecenia zmian w procedurach.

Więcej: http://www.audytstr  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kraskairena

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


fałszywe prawo jazdy
div jscontroller ygwmub class action menu

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »