Kultura, sztuka » Kultura

Aukcja Młodej Sztuki w Art Hotelu

Aukcja Młodej Sztuki w Art Hotelu
Zobacz więcej zdjęć »
W piątek 1 czerwca o godz. 20 w Art Hotelu we Wrocławiu odbędzie się Aukcja Młodej Sztuki, która zainauguruje działalność Wrocławskiego Domu Aukcyjnego DNA. Na Aukcji zostanie wystawionych 50 prac 50 artystów. Cena wywoławcza każdego dzieła wyniesie 500 złotych.

WDA, który powstał przy Galerii DNA, jest pierwszym domem aukcyjnym we Wrocławiu. Działalność Galerii skupia się na promowaniu młodych artystów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sztuką. Zorganizowanie Aukcji ma na celu umożliwić twórcom dotarcie do szerokiego grona odbiorców, a nabywcom pozwolić kupić dzieła po korzystnej cenie. Wśród prac, które będą wystawione na Aukcji przeważają obrazy, ale nie zabraknie też grafik oraz rysunków. - Obecnie jesteśmy na etapie kompletowania dzieł i finalnych uzgodnień z artystami. Wśród nich znajdą się nazwiska, o których w kręgach artystycznych robi się coraz głośniej, m.in. Piotr Pasiewicz, Justyna Jabłońska, Lech Bator, czy Bartłomiej Jarmoliński. Jesteśmy przekonani, że WDA będzie z powodzeniem konkurował z domami aukcyjnymi w całej Polsce – mówi Piotr Wawrzynów, właściciel Galerii DNA.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Prace będzie można licytować na trzy sposoby: osobiście, przez telefon oraz za pośrednictwem pracownika WDA, który będzie reprezentantem osoby zainteresowanej na sali aukcyjnej. Wszystkie szczegóły oraz formularz kontaktowy dla uczestników wkrótce znajdą się na stronie internetowej www.dnagallery.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 790 225 790.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DNA Gallery
http://dnagallery.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »