Dom » Wnętrza

Austriacka fabryka Liebherra w Lienz wyprodukowała 15-milionowe urządzenie AGD

* Liebherr to ponad 60-letnie doświadczanie w produkcji lodówek i zamrażarek * 1 325 zatrudnionych pracowników w austriackim Lienz * Roczna produkcja to ponad 474 000 urządzeń * Piętnastomilionowe urządzenie zostało wyprodukowane we wrześniu 2014 roku

Liebherr jest jednym z liderów pod względem produkcji sprzętów AGD w Europie. Firma rocznie produkuje ponad 2,2 miliona artykułów gospodarstwa domowego. Kluczem do sukcesu marki Liebherr jest połączenie najwyższej jakości z klasycznym designem urządzeń oraz nieustanne usprawnianie swoich produktów tak, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. We wrześniu 2014 roku z taśmy produkcyjnej w fabryce w Lienz zjechało urządzenie numer 15 000 000, co jest wyjątkowym wydarzeniem w historii firmy.
Pod koniec lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku fabryki Liebherra w Ochsenhausen w Niemczech nie nadążały z produkcją sprzętów AGD. Dodatkowo stale rosnąca liczba zamówień niemalże zmusiła markę Liebherr na rozwinięcie swoich linii produkcyjnych i otwarcie kolejnego, nowego zakładu sprzętu AGD. W 1980 roku, nowo otwarta fabryka zamrażarek skrzyniowych Liebherra w austriackim Lienz, która zajmowała powierzchnię 42 000 m2, zatrudniała około 250 pracowników i mogła poszczycić się produkcją na poziomie 500 urządzeń dziennie.

24 lata później, we wrześniu 2014 roku zakład w Lienz świętuje wyprodukowanie urządzenia marki Liebherr numer 15 000 000. Obecnie zakład zajmuje powierzchnię 210 000 m2, zatrudniając ponad 1300 pracowników. Na terenie fabryki w Lienz produkowane są najwyższej jakości chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki, zamrażarki oraz winiarki marki Liebherr. Produkcja obejmuje sprzęty do użytku domowego, jak również specjalistyczny sprzęt dla firm i przedsiębiorstw. Wszystkie urządzenia muszą spełniać szereg wyśrubowanych norm i przejść szczegółowe testy: muszą radzić sobie z częstym otwieraniem drzwi, przechowywaniem dużej ilości jedzenia czy napojów oraz pracą w wyższej niż zazwyczaj temperaturze otoczenia. 
Jubileuszowe, 15 000 000 urządzenie to winiarka WT5872 (Vinidor WTes 5872):Informacje dla mediów:

Bartłomiej Nowak, Account Executive, Partner of Promotion
e-mail: b.nowak@partnersi.com.pl, tel. (22) 858 74 58 w. 102

Piotr Pogonowski, Account Manager, Partner of Promotion
e-mail: p.pogonowski@partnersi.com.pl, tel. (22) 858 74 58 w. 101

Marta Dobrowolska, Dyrektor ds. Marketingu, AGED
e-mail: marta.dobrowolska@aged.com.pl, tel. (22) 738 31 01


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »