Technologie » Komputery

Automatyczna wymiana informacji z bankiem w TETA Constellation

UNIT4 TETA uruchomiła nową aplikację do komunikacji on-line z systemami bankowymi w zakresie informacji o saldzie rachunków, historii operacji, zaczytywania wyciągów bankowych.

Na chwilę obecną aplikacja współpracuje z systemem banku BPH i obejmuje sprawdzanie salda rachunku i dostępnych środków w systemie bankowym oraz import wyciągów bankowych bezpośrednio z poziomu systemu TETA Constellation, bez konieczności logowania się do systemu bankowego.

 

Rozwiązanie oparte jest na usłudze banku BPH BankConnect – interfejsie umożliwiającym komunikację on-line (bezplikową) z systemem bankowym. Pozwala na automatyczną wymianę informacji pomiędzy bankiem a klientem (systemem ERP/FK) w celu aktualizowania i uzgadniania informacji finansowych w czasie rzeczywistym. Dzięki bezpośredniej komunikacji pomiędzy systemem TETA Constellation a systemem bankowym uzyskujemy bieżącą informację o kontach bankowych, redukcję czasochłonności obsługi operacyjnej i wykonywanych czynności oraz wysoki poziom bezpieczeństwa dostępu do informacji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UNIT4 TETA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »