Technologie » Komputery

AV-Comparatives przyznaje rozwiązaniu Kaspersky Internet Security tytuł Produkt Roku

Kaspersky Internet Security – flagowe rozwiązanie zabezpieczające firmy Kaspersky przeznaczone do użytku domowego – już szósty raz z rzędu otrzymuje wyróżnienie Produkt Roku 2020 w corocznym raporcie opublikowanym przez niezależne laboratorium testowe AV-Comparatives.

Firma Kaspersky wyprzedziła 16 konkurentów, zdobywając wyróżnienia Advanced+ w siedmiu rygorystycznych testach w ciągu 2020 r.

W minionym roku użytkownicy w większym niż zwykle stopniu polegali na technologii, aby utrzymać kontakt z najbliższymi oraz pracować zdalnie, po tym jak zamknięto biura oraz szkoły. Przez cały ten czas firma Kaspersky chroniła swoich klientów przed ewoluującymi cyberzagrożeniami za pomocą najbardziej niezawodnych i skutecznych produktów na rynku. Jej zaangażowanie zostało zauważone i potwierdzone sześcioma corocznymi kluczowymi wyróżnieniami przyznanymi przez laboratorium AV-Comparatives za doskonałe działanie produktów firmy przez ostatnie 12 miesięcy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zdobywając wyróżnienie Produkt Roku 2020, rozwiązanie Kaspersky Internet Security wyprzedziło 16 konkurentów w okresie objętym testem i otrzymało wyróżnienia Advanced+ za maksymalne wyniki pod względem skuteczności we wszystkich siedmiu testach przeprowadzonych w okresie całego roku. Wśród nich znajdują się dwa półroczne testy Real-World Protection (ochrona w warunkach odwzorowujących realne korzystanie z komputera i internetu), dwa testy Malware Protection (ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem), dwa testy Performance Measurement (pomiar skuteczności) oraz test Enhanced Real-World (rozszerzone badanie jakości ochrony).

Ponadto firma Kaspersky otrzymała dodatkowe wyróżnia dla określonych kryteriów testowych:

·        Advanced Threat Protection Gold – za najwyższe wyniki w teście Enhanced Real-World, w którym eksperci z AV-Comparatives emulują zaawansowane ataki ukierunkowane mające na celu wniknięcie do chronionego systemu, podniesienie uprawnień oraz wykonanie szkodliwej funkcji.

·        Real-World Protection Gold – za najwyższe wyniki w ośmiu testach Real World Protection, które opierają się na rzeczywistych atakach w realnym świecie i obejmują ocenę liczby fałszywych trafień.

·        Lowest False Positives Silver – za najniższą liczbę fałszywych trafień w ośmiu testach Real-World oraz dwóch testach Malware Protection w 2020 r.

·        Best Overall Speed Bronze za niski wpływ rozwiązania bezpieczeństwa na wydajność systemu z zastosowaniem różnych scenariuszy.

Z przyjemnością przyznajemy wyróżnienie rozwiązaniu Kaspersky Internet Security za jego zweryfikowane możliwości ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem, wysokie standardy działania oraz łatwy w użyciu interfejs. Wydarzenia ostatniego roku pokazały, że nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale również każde gospodarstwo domowe potrzebuje wysoce skutecznej ochrony przed cyberprzestępczością. Firma Kaspersky po raz kolejny potwierdziła swoje możliwości w zakresie zabezpieczania urządzeń oraz danych użytkowników końcowych, osiągając pierwszorzędne wyniki oraz najwyższy poziom we wszystkich kategoriach testów AV-Comparatives – powiedział Andreas Clementi, założyciel i dyrektor generalny AV-Comparatives.

Ochrona zarówno osób indywidualnych, jak i rodzin przed cyberzagrożeniami, w tym ich prywatności, nigdy nie była istotniejsza niż dzisiaj, gdy tak wiele osób polega na domenie cyfrowej. Dzięki niezależnemu charakterowi laboratorium AV-Comparatives oraz jego dokładnym i rygorystycznym testom produktów klienci mogą być doskonale zorientowani w możliwościach rozwiązań dostępnych na runku. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w tworzenie bezpieczniejszego świata dla klientów znalazło uznanie, czego dowodem jest nie tylko wyróżnienie Produkt Roku, ale również liczne sukcesy pod względem kluczowych kryteriów testowych – powiedział Anton Iwanow z działu odpowiedzialnego za badania dot. cyberzagrożeń w firmie Kaspersky.

Dalsze informacje na temat corocznego raportu AV-Comparatives 2020 są dostępne na stronie https://www.av-comparatives.org/tests/summary-report-2020. Więcej informacji na temat produktu Kaspersky Internet Security znajduje się na stronie https://kaspersky.pl/internet-security.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    ~KLP NIE 2021-02-06 11:02:44

    Ja juz im nie ufam. To co robi Kaspersky to to sam co robi Rosja. Nie kupowalbym juz tego antywirusa. By takiego antywirusa uzywac, trzeba miec do niego zaufanie.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »