Technologie » AGD - RTV

Avans.pl - sklep idealnie dopasowany do Twojego smartfona

Avans.pl - sklep idealnie dopasowany do Twojego smartfona
Zobacz więcej zdjęć »
Smartfon, tablet, laptop – nieważne z jakiego sprzętu korzysta Klient, strona Avans.pl automatycznie dopasuje się do wielkości ekranu.

 Koniec z przewijaniem, przesuwaniem, powiększaniem i pomniejszaniem. Od teraz na Avans.pl można robić zakupy w komfortowych warunkach 24h na dobę za pomocą swojego tableta lub smartfona, będąc w podróży lub po prostu korzystając z wolnej chwili.

Avans
umożliwił swoim Klientom zakupy na responsywnej wersji swojego sklepu Avans.pl . Co to oznacza dla klientów? Same korzyści! Strona automatycznie dopasowuje swój wygląd do rozmiaru i kształtu urządzenia mobilnego, na którym jest przeglądana. Na Avans.pl można więc wejść z każdego urządzenia mobilnego i korzystać z funkcjonalności, które oferuje strona w wersji klasycznej wyświetlanej w oknie laptopa.

Uruchomienie wersji responsywnej strony www.avans.pl to wyjście naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy coraz częściej odwiedzają nasz sklep internetowy za pomocą swoich smartfonów lub tabletów. Chcemy im zapewnić pełen komfort korzystania. Wiele firm ogranicza się do wersji mobilnej, czyli uproszczonej wersji swojej strony dedykowanej przed wszystkim smartfonom. My poszliśmy jeszcze dalej – oferujemy klientom dowolność wyboru. Każdy smartfon czy tablet charakteryzuje się innym rozmiarem ekranu, co przy wersjach mobilnych często powoduje dyskomfort. Na Avans.pl problem został zminimalizowany, ponieważ wersja responsywna charakteryzuje się automatycznym dopasowaniem do kształtu i rozmiaru sprzętu, na którym jest przeglądana – mówi Grzegorz Ożóg, Dyrektor ds. sprzedaży internetowej i dodaje – Korzyści płynące z użytkowania wersji responsywnej naszej strony najlepiej sprawdzić osobiście na swoim smartfonie lub tablecie. Dlatego zachęcamy naszych Klientów, by weszli na www.avans.pl i sami sprawdzili jakie to wygodne i praktyczne.Avans to ogólnopolska sieć ponad 250 elektromarketów własnych, sklep internetowy www.avans.pl oraz punkty odbioru osobistego zlokalizowane w największych aglomeracjach miejskich. Sieć dostarcza Klientom pełen asortyment  sprzętu  Multimedia/RTV/AGD w atrakcyjnych cenach, kładąc szczególny nacisk na nowe technologie najlepszych marek. W sklepach sieci Avans Klient  może liczyć ponadto na specjalne oferty promocyjne, preferencyjne warunki zakupu na raty, profesjonalne doradztwo oraz szereg usług dodatkowych – od transportu oraz wniesienia do domu zakupionego sprzętu, na opiece autoryzowanego serwisu kończąc.

AVANS
więcej informacji - PRESS BOX


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »