Technologie » Komputery

Avast w wersji box już dostępny w Polsce

Avast w wersji box już dostępny w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Firma MARKEN Systemy Antywirusowe jako jedyna w Polsce, wprowadziła do swojej oferty program avast! Professional Edition 4.8 w wersji pudełkowej.

Jeden z najpopularniejszych programów antywirusowych na świecie, zapewnia skuteczną ochronę komputera przy niewygórowanych wymaganiach sprzętowych oraz niskim zapotrzebowaniu na pamięć operacyjną. Wysoką skuteczność oprogramowania potwierdzają liczne certyfikaty i wyróżnienia (m.in. ICSA, VB100) przyznane przez niezależnych ekspertów.

Avast! Professional Edition 4.8 to program, który zapewnia kontrolę antywirusową w tle podczas pracy systemu. Dzięki czemu szkodliwe oprogramowanie wykrywanie i usuwanie jest zanim zainfekuje pliki na komputerze.

Zarówno baza sygnatur wirusowych jak i sam program są aktualizowane automatycznie. Avast! stosuje unikalną technologię PUSH, dzięki której informacje o nowych wirusach są pobierane natychmiast po ich pojawieniu się na serwerze firmy ALWIL.

Więcej informacji na temat produktów firmy ALWIL znajdziecie Państwo na naszej stronie pcwirus.com.

MARKEN Systemy Antywirusowe
ul. Śląska 51/1
81-304 Gdynia
tel.: +48 58 667 49 49
fax: +48 58 667 49 49 w. 136
email: info@marken.com.pl
http://www.pcwirus.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marken Systemy Antywirusowe

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »