Technologie » Komputery

Firma Marken nagrodzona

Firma Marken nagrodzona
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 17 i 18 października miała miejsce Konferencja Kaspersky Lab Polska w hotelu City Park Residence w Poznaniu.

W konferencji udział wzięło kilkudziesięciu partnerów handlowych Kaspersky Lab z całej Polski.

 

 

W trakcie trwania konferencji omawiano typy zagrożeń oraz sposoby ich zwalczania, zaprezentowano nowe produkty producenta m.in. takie jak: Kaspersky Internet Security 2010, Kaspersky Anti-Virus 2010, Kaspersky Open Space Security Release 2,  Kaspersky Open Space Security.

Podczas uroczystości miało miejsce również wręczanie wyróżnień za osiągnięcia w sprzedaży produktów Kaspersky Lab.  Firma MARKEN Systemy Antywirusowe otrzymała po raz kolejny rok z rzędu nagrodę „DYSTRYBUTORA Roku 2009”. Zgodnie z misją Kaspersky Lab, konferencja ta służyła nie tylko integracji Partnerów, ale również prezentacji najnowszych technik walki z zagrożeniami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marken Systemy Antywirusowe

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


projekt domku letniskowego do 35m2
projekty domów letniskowych to zarówno małe domki z drewna dacze jak i bardziej rozbudowane letnie rezydencje domy letniskowe wymagają uzyskania

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »