Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Avenida Poznań po raz kolejny wspiera Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego

Avenida Poznań po raz kolejny wspiera Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego
Zobacz więcej zdjęć »
Na mózgowe porażenie dziecięce choruje już 17 milionów osób na całym świecie. W geście solidarności z nimi, co roku 6 października obchodzony jest Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego. Do akcji kolejny raz dołączyła Avenida Poznań.

Avenida Poznań od zawsze wspiera różnorodne akcje społeczne. Nie inaczej jest z kampanią społeczną #17 milionów mającą swój finał 6 października w Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego, której celem  jest zwiększanie świadomości społecznej na temat tej choroby.

Udział w kampanii społecznej #17 milionów to już nasza tradycja. Podświetlenie fasady Avenidy Poznań na zielono to symboliczny gest solidarności z osobami chorującymi na mózgowe porażenie dziecięce. Ma on mówić: nie jesteście w chorobie sami, myślimy o Was i wspieramy – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

Polskim koordynatorem kampanii społecznej #17 milionów jest łódzka Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat. Organizacja od 17 lat pomaga dzieciom z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi prowadząc Niepubliczne Kolorowe Przedszkole, Szkołę, Wczesne Wspomaganie Rozwoju oraz NZOZ Kolorowy Ośrodek – Dzienny Oddział Rehabilitacji dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego.

Avenida Poznań zostanie podświetlona na zielono we wtorek 6 października o godzinie 19.00.

 

Więcej informacji udziela:

Katarzyna Korpak

Dyrektor Centrum Handlowego Avenida Poznań

ECE Projektmanagement PolskaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »