Firma » Biznes

Awans w firmie Epicor

Awans w firmie Epicor
Zobacz więcej zdjęć »
Piotr Krzysztoporski Regionalnym Dyrektorem Konsultingu na Polskę i Czechy.

Epicor Software Corporation (NASDAQ: EPIC), dostawca zintegrowanych aplikacji dla średnich przedsiębiorstw oraz oddziałów firm z listy Global 1000 informuje, że Piotr Krzysztoporski awansował na stanowisko Regionalnego Dyrektora Konsultingu. W ramach tej funkcji będzie zarządzał działaniami konsultingowymi w oddziałach firmy w Polsce i Czechach. Od 2005 roku Krzysztoporski obejmował  stanowisko Kierownika Działu Wdrożeń. W tym okresie przychody działu wzrosły o ponad 110%, a praca wdrożeniowa została najwyżej oceniona przez klientów.

Z firmą Epicor Piotr Krzysztoporski jest związany od 1997 roku. Karierę rozpoczynał jako konsultant funkcjonalny w zakresie wdrażania modułów finansowych i logistycznych. Zajmował się także projektowaniem i programowaniem modyfikacji oprogramowania oraz opracowaniem systemów raportowania dla klientów firmy. Ponadto uczestniczył i zarządzał wieloma międzynarodowymi i lokalnymi projektami m.in. w  Cognis, Gate Gourmet, Polaroid, SAS Trading Polska, SiroScan, Scania i Tata Global Beverages.

Piotr Krzysztoporski rozpoczął karierę zawodową w 1994 w firmie Konfipol, gdzie odpowiadał za kontrolę zamówień, planowanie wysyłek oraz sporządzanie raportów i analiz sprzedaży. Przez krótki czas pełnił funkcje księgowego, by ostatecznie przejąć funkcje związane
z infrastrukturą informatyczną firmy: zarządzanie i rozwój aplikacji, wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania i jego bieżące administrowanie.

Studiował na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego a następnie na Wydziale Informatyki Gospodarczej Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych. Jeszcze jako licealista opublikował książkę „Turbo Pascal dla szkół średnich”, wydaną przez wydawnictwo Lynx-Soft.

Interesuje się fotografią i podróżami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ITBC_Com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »