Firma » Reklama

Awanse w On Board PR.

Ewa Marczyk-Chłopecka awansowała na stanowisko PR Manager, a Iwona Stępień – na stanowisko PR Consultant.

Dwie osoby z zespołu firmy On Board PR (www.onboard.pl) objęły wyższe stanowiska. Ewa Marczyk-Chłopecka będzie pełnić funkcję PR Managera w dziale Healthcare, a Iwona Stępień z działu Brand PR awansowała na stanowisko PR Consultant.

Ostatnie awanse w On Board PR są kontynuacją rozwoju konsultantów firmy. Wcześniej na stanowisko PR Managera awansowała Anna Sarnacka z działu Healthcare. Katarzyna Chojnowska z działu Corporate PR oraz Anna Lechowicz z Brand PR objęły stanowiska Senior PR Consultant, zaś Magdalena Drzewek z działu Healthcare awansowała na stanowisko PR Consultant.

Ewa Marczyk – Chłopecka w On Board PR specjalizuje się w prowadzeniu projektów z dziedziny healthcare oraz FMCG Relations. Realizowała działania dla takich Klientów, jak Unilever, Grupa Żywiec, Adamed, UCB Pharma, Unia Farmaceutów – Właścicieli Aptek, MTM Operetka. Obecnie koordynuje realizację projektów PR dla firmy farmaceutycznej Zentiva, Adamed, Teva oraz Europlant PhytoPharm. Związana z branżą PR od początku swojej kariery zawodowej. Ukończyła Uniwersytet Warszawski ze specjalizacją Public Relations i Media Marketing oraz kurs London School of Public Relations.

Iwona Stępień posiada czteroletnie doświadczenie z zakresu PR. Z On Board PR związana jest niemal od roku zajmując się m.in. prowadzeniem biura prasowego Disney Channel (The Walt Disney Company). Wcześniej była też zaangażowana w działania dla marek Algida i Żywiec. Poprzednio związana z Fundacją Partnerstwo dla Środowiska dla której prowadziła działania z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej partnerskiego projektu "Gospodarka Społeczna na Bursztynowym Szlaku" PIW EQUAL oraz agencją Cracovian International Consultants, gdzie uczestniczyła w tworzeniu strategii wizerunkowej Zamku Królewskiego na Wawelu oraz koordynowała realizowane lokalnie działania dla firmy Coca-Cola Poland Services. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, była również stypendystką na wydziale Intenational Marketing w University of SkÖvde w Szwecji.

On Board Public Relations (www.onboard.pl). Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem dynamiki wzrostu przychodów spośród 200 największych firm PR świata (wg rankingu The Holmes Report 2006). Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. Od 2007 roku posiada własne biuro w Kijowie na Ukrainie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

On Board PR
http://www.onboard.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »