Dom » Budownictwo

“Aż do zera” SMART LITE BASE

“Aż do zera” SMART LITE BASE
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa pompa PRORIL Smart Lite Base, zdecydowanie wyróżnia się wśród dostępnych na rynku małych pomp odwadniających.

Smart Lite Base może spodobać się zarówno profesjonalistom, jak I amatorom domowych prac, którzy cenią funkcjonalność i niezawodność. Ta niewielka, ważąca 10 kg, pompa ma zdolność odwadnainia płaskich powierzchni do poziomu 2 mm!. Świetnie sprawdzi się zarówno przy odwadnianiu garaży, zalanych piwnic, dachów, jak i osuszaniu oczek wodnych czy wyompowywaniu wody z basenów.


Projektanci PRORIL dołożyli starań by obsługa była łatwa I wygodna - obniżona waga, zwarta prosta konstrukcja, ergonomiczny uwchyt, długi 10 metrowy przewód pozwalający na swobodną pracę.

Cały sekret konstrukcji SMART LITE BASE tkwi w specjalnej gumowej przyssawce dzięki, które pompa z łwtwości odwadnia płaskie, nawet delikatne powierzchnie. Otwarty wirnik odporny na zatykanie, wytrzymały korpus ze stali kwasoodpornej oraz podwójne mechaniczne uszczelnienie takie jak stosowane w profesjonalnych pompach budowlanych - gwarantują długi okres niezawodnej pracy pompy SMART LITE BASE.

Konstrukcja, niezawodność a przy tym bardzo dobre parametry wydajnościowe plasują PRORIL Smart Lite Base w czołówce małych, przenośnych pomp odwadniających.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ekopomp

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »