Technologie » Komputery

B&P Engineering chce wykorzystać koniunkturę w przemyśle spożywczym

B&P Engineering chce wykorzystać koniunkturę w przemyśle spożywczym
Zobacz więcej zdjęć »
Rynek spożywczy rośnie i ma duży potencjał eksportowy. B&P Engineering, producent urządzeń i kompletnych linii technologicznych do produkcji soków i koncentratów owocowych, chce to wykorzystać tworząc grupę kapitałową i intensywnie się informatyzując.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguFirma zakończyła właśnie wdrożenie systemu ERP Impuls EVO wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Ma on pomóc firmie, m.in. w zwiększeniu mocy produkcyjnych, controllingu i poprawie relacji z klientami.

Według szacunków firmy Market Monitor, do końca tego roku sprzedaż produktów spożywczych ma wzrosnąć w Polsce o ponad 3 proc. Za granicą wzrost może być jeszcze wyższy. W 2016 roku eksport wzrósł o prawie 6 proc.

Czas na zmianę

Tę dobrą koniunkturę chce wykorzystać B&P Engineering. Rosnąca produkcja, duża ilość prowadzonych projektów połączona ze wzrostem zatrudnienia zdecydowały o potrzebie gruntownej informatyzacji.

Decyzja o wdrożeniu nowego systemu informatycznego klasy ERP jest konsekwencją dynamicznego rozwoju naszej firmy. Zdobyliśmy liczne grono nowych, ważnych i wymagających klientów, nasze produkty podbijają rynki na całym świecie. To sprawia, że szybko rośnie zatrudnienie, majątek i obroty. Pojawiły się też pierwsze akwizycje, powstaje grupa kapitałowa przedsiębiorstw pod marką B&P. Żeby sprawnie zarządzać przedsiębiorstwem, potrzebujemy odpowiednich narzędzi - opowiada Andrzej Komar, dyrektor finansowy B&P Engineering.
Firma zdecydowała się więc na wdrożenie systemu Impuls EVO, którego dostawcą jest śląska firma BPSC. Wybór systemu poprzedzony był licznymi konsultacjami i analizą rynku.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/b_p_engineering_chce_wykorzystac_koniunkture_w_przemysle_spozywczym.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »