Moda » Odzież

B&WPR dla BOHOBOCO

Od marca br. BLACK&WHITE PR rozpoczyna współpracę z duetem BOHOBOCO. Agencja będzie odpowiedzialna za kształtowanie wizerunku projektantów, działania media relations oraz współorganizację głównych wydarzeń marki.

BOHOBOCO to nowoczesny koncept modowy stworzony przez duet polskich projektantów Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha. Wiedza, wrażliwość estetyczna i talent sprawiają, że projekty z metką BOHOBOCO spotykają się z uznaniem szerokiego grona odbiorców. Mimo, że marka jest na etapie rozwoju, łatwo rozpoznać jej charakterystyczny, niezwykle kobiecy styl. Każdy projekt to odpowiedni balans formy, funkcjonalności, wygody i klasy, dla których bazę tworzą wyselekcjonowane tkaniny i kolory. BOHOBOCO to cosmopolityczna mieszanka stylów charakterystycznych dla najważniejszych stolic mody. W projektach marki nowojorski luz, miesza się z londyńską awangardą, paryską elegancją i włoskim dolce vita.

B&WPR odpowiedzialna jest za kreowanie pozytywnego wizerunku marki BOHOBOCO poprzez prowadzenie intensywnych działań media relations oraz wsparciu duet projektantów w rozwoju. W zakresie swoich kompetencji agencja zajmie się także współpracą marki z celebrytami.  Najbliższe plany projektantów to ekspansja marki w Polsce i na świecie. Natomiast już niebawem otwarty zostanie sklep internetowy marki. 

BOHOBOCO to kolejny po GOSHICO i LOFT37.pl klient z branży modowej agencji.

BLACK AND WHITE PR to marka, która powstała w wyniku kilkuletniej kooperacji dwóch agencji: PRIMOLOKO i PO POROSTU PR. Na rynku obecna od czterech lat z powodzeniem, kształtuje wizerunek i dba o reputawww.bwpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Primoloko/Black&WhitePR
http://blackandwhitepr.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »