Gospodarka » Żywność

Baby, ach te Baby Polewy do ciast i deserów EMIX

Baby, ach te Baby Polewy do ciast i deserów EMIX
Zobacz więcej zdjęć »
Czy wyobrażasz sobie babę bez polewy? Pewnie tak… ale z polewą – to dopiero duet. Bo to właśnie polewy – te czekoladowe, i te kakaowe czy zupełnie białe nadają wypiekowi charakteru i smaku.

Firma EMIX przygotowała dla konsumentów nowe, ekspresowe polewy do ciast i deserów EMIX.

Nowe polewy do ciast i deserów sprawią, że przyozdobienie ciasta stanie się łatwe i proste. Zaoszczędzi też gospodyniom domowym cennego czasu. Polewy do ciast i deserów EMIX są dostępne teraz w trzech wersjach smakowych: polewa pełnomleczna, polewa czekoladowa oraz polewa biała.

Polewy posiadają innowacyjne, eleganckie opakowania z wizerunkiem smakowitych bab. Wykonane ze specjalnej folii, odpornej na działanie temperatury. Nowe polewy EMIX można wystarczy podgrzać w gorącej wodzie lub kuchence mikrofalowej. Wyjąć i voila- można polewać!J Jeśli nie wykorzystamy całej porcji, nie ma żadnych przeciwwskazań aby ostudzić produkt i przechować go do ponownego użycia.

Polewy EMIX-u są produktem najwyższej jakości, opakowane w specjalne hermetyczną folię dodadzą deserom i wypiekom domowego smaku i aromatu. Dzięki kremowej, smarownej konsystencji dokładnie pokrywają całe ciasto. Produkt polecamy szczególnie do babek, serników, murzynków a także gofrów, lodów, galaretek i innych słodkich smakołyków. Polewy przyrządza się przez zanurzenie opakowania w wodzie o temperaturze od 70 do 80o C przez czas od 5 do 10 minut. Polewy EMIX- u można przyrządzić w 3 lub 4 minuty wstawiając opakowanie do kuchenki mikrofalowej i nastawiając najniższą temperaturę.

Cena w sklepie:
Opakowanie polewy EMIX (100 gram): 2, 40 zł
Do nabycia w handlu tradycyjnym i nowoczesnym na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SUPERB PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »